Eroinle yakalanan genç gözaltına alındı - Son Dakika

Eroinle yakalanan genç gözaltına alındı

19.12.2021 22:11

Eroinle yakalanan genç gözaltına alındı Aksaray'da bekçilerin duyarlı çalışması sonucu üzerinde eroinle yakalanan genç, gözaltına alındı.

Eroinle yakalanan genç gözaltına alındı

AKSARAY - Aksaray'da bekçilerin duyarlı çalışması sonucu üzerinde eroinle yakalanan genç, gözaltına alındı.

Olay, Hamidiye Mahallesi Kapalı Çarşıda yaşandı. Edinilen bilgiye göre, Kapalı Çarşıda devriye atan mahalle ve çarşı bekçileri, durumundan şüphelendikleri bir genci durdurdu. Şahsın Recep E. olduğunu tespit eden bekçiler, tedirgin şahsın hal ve hareketlerinden şüphelenerek üst araması yaptı. Yapılan aramada gencin üzerinden bir miktar eroin maddesi ele geçirildi. Uyuşturucu madde kullanmak ve bulundurmaktan kelepçe takılarak gözaltına alınan genç, olay yerine gelen İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ekiplerince polis otosuna alınarak sağlık kontrolünden geçirilmek üzere Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisine götürüldü. Sağlık kontrolünden sonra genç sorgulanmak üzere Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesine götürüldü. Aksaray Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından başlatılan soruşturma sürüyor.

Eroinle yakalanan genç gözaltına alındı
Eroinle yakalanan genç gözaltına alındı
Eroinle yakalanan genç gözaltına alındı
Eroinle yakalanan genç gözaltına alındı

YORUMLAR
500
Aksaray'da aranan 6 hükümlünün de aralarında olduğu 21 kişi yakalandı Aksaray'da aranan 6 hükümlünün de aralarında olduğu 21 kişi yakalandı Aksaray'da darbettiği öğrencisinin babasıyla tartışan eski öğretmene uzaklaştırma kararı Aksaray'da darbettiği öğrencisinin babasıyla tartışan eski öğretmene uzaklaştırma kararı Öğrencisini defalarca tokatlayıp boğazını sıkmıştı! Mesleğinden men edilen öğretmen bu sefer de babaya saldırdı Öğrencisini defalarca tokatlayıp boğazını sıkmıştı! Mesleğinden men edilen öğretmen bu sefer de babaya saldırdı
Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Eroinle yakalanan genç gözaltına alındı - Son Dakika


Advertisement