Erol Bulut: "Kalemizde pozisyon görmeden mağlup olmanın üzüntüsünü yaşıyoruz" - Son Dakika

Erol Bulut: "Kalemizde pozisyon görmeden mağlup olmanın üzüntüsünü yaşıyoruz"

10.11.2019 21:36

- Erol Bulut: "Kalemizde pozisyon görmeden mağlup olmanın üzüntüsünü yaşıyoruz"TRABZON - Aytemiz Alanyaspor Teknik Direktörü Erol Bulut, kalelerinde pozisyon görmeden mağlup olmanın üzüntüsünü yaşadıklarını söyledi.

- Erol Bulut: "Kalemizde pozisyon görmeden mağlup olmanın üzüntüsünü yaşıyoruz"

TRABZON - Aytemiz Alanyaspor Teknik Direktörü Erol Bulut, kalelerinde pozisyon görmeden mağlup olmanın üzüntüsünü yaşadıklarını söyledi.

Süper Lig'in 11. haftasında Trabzonspor, Alanyaspor'u konuk etti. Müsabaka ev sahibinin 1-0 üstünlüğü ile sona erdi. Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Aytemiz Alanyaspor Teknik Direktörü Erol Bulut, "Trabzonspor müsabakasında istemediğimiz bir sonuç aldık. Kalemizde pozisyon görmeden mağlup olmanın üzüntüsünü yaşıyoruz. Yeterince gol pozisyonumuz vardı, onları değerlendiremediğiniz zaman rakip öyle de böyle de olsa duran toptan pozisyon bulabiliyor. Nitekim penaltı pozisyonu buldu ve değerlendirerek 1-0 kazandı. Rakibin ilk şutu penaltı şutu oldu. Kalemizde başka şut yok. Önemli olan bizim yakaladığımız pozisyonları değerlendirmememiz, onun analizini yapmamız lazım" dedi.

Erol Bulut: Kalemizde pozisyon görmeden mağlup olmanın üzüntüsünü yaşıyoruz
Erol Bulut: Kalemizde pozisyon görmeden mağlup olmanın üzüntüsünü yaşıyoruz
Erol Bulut: Kalemizde pozisyon görmeden mağlup olmanın üzüntüsünü yaşıyoruz
Erol Bulut: Kalemizde pozisyon görmeden mağlup olmanın üzüntüsünü yaşıyoruz

- Kaynak: İHA

Son Dakika Spor Erol Bulut: 'Kalemizde pozisyon görmeden mağlup olmanın üzüntüsünü yaşıyoruz' - Son Dakika Spor

YORUMLAR

Son Dakika

Futbol yorumcusu Sinan Engin'in koronavirüs testi pozitif çıktı Gözü dönen şahıs, önce ayrıldığı nişanlısı ve annesini sonra kendini öldürdü Meteoroloji'den 13 il için için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı İnşaatta elleri ve ayakları bağlı kız çocuğu bulundu MAK Danışmanlık, son seçim anketinin sonuçlarını paylaştı! Barajı üç parti geçiyor Azerbaycan'dan darbe yiyen Paşinyan, halkını tehdit etti: Geri duranları, kaçanları ağır cezalandıracağız Son Dakika: Sağlık Bakanlığı, sağlık çalışanlarına istifa, emeklilik ve izin yasağı getirdi Öldürdüğü hamile kız arkadaşının cansız bedenini yol kenarına atarken görüntülendi