Son Dakika Haberleri: Erol Evgin, Terör Saldırısı Nedeniyle Ertelediği Konserini 9 Şubat'ta Verecek

Erol Evgin, Terör Saldırısı Nedeniyle Ertelediği Konserini 9 Şubat'ta Verecek

3 yıl önce

TÜRK pop müziğinin duayenlerinden Erol Evgin, Kayseri'de yaşanan terör saldırısı nedeniyle ertelediği konserini 9 Şubat Perşembe günü İstanbul'da verecek.

Erol Evgin, Terör Saldırısı Nedeniyle Ertelediği Konserini 9 Şubat'ta Verecek, System.String[]

TÜRK pop müziğinin duayenlerinden Erol Evgin, Kayseri'de yaşanan terör saldırısı nedeniyle ertelediği konserini 9 Şubat Perşembe günü İstanbul'da verecek.


Kayseri'de 17 Aralık 2016'da yaşanan terör saldırısı nedeniyle aynı günün akşamında vereceği konseri erteleyen Erol Evgin, 9 Şubat Perşembe günü Maslak'taki TİM Show Center'da saat 21.00'de müzikseverlerle buluşacak. Konserde, efsane şarkılarını ve pop müzik klasiklerini seslendirecek Erol Evgin, müzikseverlere de sürprizler hazırladığını belirtti.


"Böyle zor dönemlerde birbirimize daha bir umutla sarılarak, şarkılarımızı söylemeye devam edeceğiz" ifadesini kullanan Evgin, şair Cemal Safi'nin "Gelin Birlik Olalım" şiirinin, "Yedi düvel elinden kim kurtardı bu yurdu? Mehmetçik değil miydi Lazı, Çerkezi, Kürdü? Hangimizin ecdadı feda olmadı yurda? Hangi bahçeden bir gül solmadı bu uğurda?" dizelerini de söyleyerek, birlik ve beraberlik mesajı verdi.


- İstanbul

Haber Yayın Tarihi: 31.01.2017 11:18 Kaynak: DHACezaevi çıkışında gelinlikle karşıladığı eşi elinde sigara söndürdü
Mucit öğretmen, sobaya döşediği tesisat ile tüm evini ısıtıyor Libya duyurdu: Türkiye ile yapılan mutabakat yürürlüğe girdi