Erol evgin ve funda arar: "moral olsun" - Son Dakika

Erol evgin ve funda arar: "moral olsun"

08.04.2020 08:49
Erol evgin ve funda arar:

Erol Evgin, "Altın Düetler 2" albümünde Funda Arar ile birlikte seslendirdikleri "Deli Divane" isimli şarkısının stüdyo okumalarındaki özel görüntülerden hazırlanan video klibini bugün NetD Müzik ve Erol Evgin YouTube kanalından müzikseverlerle buluşturdu.

Sözleri Çiğdem Talu'ya, müziği Melih Kibar'a, düzenlemesi İskender Paydaş'a ait olan "Deli Divane" nin video klibi için Arar ve Evgin; "Evde kaldığımız bu günlerde müziğin iyileştirici gücü herkese dokunsun, moral olsun" dediler.

Erol Evgin'den Funda Arar'a doğum günü sürprizi

Şarkının video klibinin Funda Arar'ın doğum gününde yayınlanmasıyla ilgili Erol Evgin; "Şarkımızın klibi Funda Arar'a bir doğum günü sürprizi olsun istedim. Sevgili Fundacığım, sana sevdiklerinle sağlıklı, huzurlu uzun bir ömür diliyorum." dedi.

Erol evgin ve funda arar: moral olsun

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Erol evgin ve funda arar: 'moral olsun' - Son Dakika


Son Dakika

Ailesiyle tartışıp denize atlayan genç hayatını kaybetti Gürcistan'da genel seçimi gayri resmi sonuçlara göre iktidardaki Gürcü Hayali partisi kazandı Tuvana Türkay'ın da koronavirüse yakalandığı ortaya çıktı Paşinyan'dan skandal Karabağ sözleri: Azerbaycan bölgeyi ele geçirirse soykırım yapacak Son Dakika: İzmir'de Rıza Bey sitesi enkazından 30 saat sonra yaralı olarak çıkarılan kadın, hayatını kaybetti Bolu'ya mevsimin ilk karı düştü Tepkilerin ardından Macron geri adım attı: Charlie Hebdo karikatürlerini desteklemiyoruz Azerbaycan ordusu, askeri mevzilere sızmaya çalışan Ermeni sabotaj grubunu imha etti