Son Dakika Haberleri: Erol Olçok'un Kardeşi 15 Temmuz Davalarında Verilen Kararlara İsyan Etti: Bu Nasıl Adalet

Erol Olçok'un Kardeşi 15 Temmuz Davalarında Verilen Kararlara İsyan Etti: Bu Nasıl Adalet

9 gün önce

15 Temmuz şehidi Erol Olçok'un kardeşi Cevat Olçok, 15 Temmuz davalarında verilen beraat kararları için, "44 kişi beraat etti. Bunların 36'sı sabah teslim oldu. Bu nasıl adalet." diyerek isyan etti.

15 Temmuz'da darbe girişiminde şehit olan Erol Olçok'un kardeşi Cevat Olçok, 15 Temmuz darbe girişimi davalarında verilen kararlar için, "15 Temmuz Şehitler Köprüsü Darbe girişimi davasında karar çıktı. 44 kişi beraat etti. Bunların 36'sı sabah teslim oldu. Ellerinde bayrak değil silah vardı. Bu nasıl adalet." diyerek tepki gösterdi.

"ELLERİNDE BAYRAK DEĞİL SİLAH VARDI"

15 Temmuz darbe girişimi sırasında 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde şehit düşen Erol Olçok'un kardeşi, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, "15 Temmuz Şehitler Köprüsü Darbe girişimi davasında karar çıktı. 44 kişi beraat etti. Bunların 36'sı sabah teslim oldu. Ellerinde bayrak değil silah vardı. Bu nasıl Adalet. Hainler elbette cezasını bulacak. Sonuna kadar bu işin takipçisi olacağız. Herkes sussada biz susmayacağız." dedi.

"BU HAİNLERDEN 31'İ BERAAT ETTİRİLDİ"

Cevat Olçok, mahkeme kararı sonrası sosyal medyadan adeta ateş püskürdü. Olçok, "Erol Abim ve Oğlu Abdullah Tayyip Şehit edildiği zaman 15 Temmuz Şehitler Köprüsünde 77 Hain şerefsiz asker vardı. Bu hainlerden 31'i beraat ettirildi. Bu nasıl Adalet." ifadelerini kullandı.
Asker Eğlencesi Kanlı Bitti! Maganda Kurşunu 6 Yaşındaki Çocuğu Hayattan Kopardı Dünyanın En Azılı Suçlusu Charles Bronson, Eşinin Skandal Tatil Fotoğraflarını Görünce Boşanma Kararı Aldı

CHP'den Bedelli Askerlik Açıklaması: Büyük Bir İhtiyaç ve Birikme Var BBP Genel Başkanı Mustafa Destici'den Bedelli Çıkışı: 100 Bin Lira Ödesin