Son Dakika Haberleri: Ersun Yanal, CHP'li Eski Başkanın Kızıyla Dünya Evine Girdi

Ersun Yanal, CHP'li Eski Başkanın Kızıyla Dünya Evine Girdi

27 gün önce

Çapkınlıklarıyla nam salan Trabzonspor teknik direktörü Ersun Yanal, 6 ay önce nişanlandığı CHP'li eski belediye başkanının kızı İrem Ağan ile nikah masasına oturdu.

28 yıllık eşini  Şenay Yanal'ı aldatan  Trabzonspor teknik direktörü 56 yaşındaki  Ersun Yanal, çapkınlıklarıyla nam salmıştı. Yanal 6 ay önce nişanlandığı  CHP'li eski Belediye başkanı  Mazlum Ağan'ın 29 yaşındaki kızı İrem Ağan ile evlendi.

ARALARINDA 27 YAŞ FARK VAR

Muğla'nın  Bodrum İlçesi'nde yaşayan  CHP'li eski belediye başkanı  Mazlum Ağan'ın kızı İrem Ağan ile yaklaşık iki yıldır birlikte olan  Trabzonspor'un teknik direktörü 56 yaşındaki  Ersun Yanal, aylar önce Kumbahçe Mahallesi'ndeki Mandarin Otel'de nişanlanmıştı.

4-3'LÜK YENİLGİDEN SONRA EVDE NİKAH YAPILDI

Önceki akşam Alanyaspor'a 4-3 mağlup olan Fırtına'da teknik direktör  Ersun Yanal, 6 ay önce nişanlandığı İrem Ağan ile sade bir törenle dün akşam dünyaevine girdi.  Trabzonspor'un şuanki durumundan dolayı keyfi kaçan tecrübeli teknik adamın, nikahı evde gerçekleşirken, aileler arasında olması da dikkatlerden kaçmadı.


Sharon Stone, 25 Yıl Sonra Kendisini Meşhur Eden Oturuşu Yaptı Operasyonun Perde Arkası! Kasım Süleymani Kürt Liderleri Uyarmış: Ya Terk Edin Ya da Saldıracağız
Ece Erken, Eşinden Boşanan İş Adamı ile Aşk Yaşamaya Başladı