Son Dakika Haberleri: Ersun Yanal'ın Fenerbahçe'deki Yardımcıları Belli Oldu

Ersun Yanal'ın Fenerbahçe'deki Yardımcıları Belli Oldu

2 ay önce

Fenerbahçe'de teknik direktörlük görevine getirilen Ersun Yanal'ın yardımcıları; Volkan Kazak, Niyazi Eniseler ve Recep Karatepe oldu.

Fenerbahçe'de Ersun Yanal dönemi başlıyor. Sarı lacivertli kulüpten yapılan açıklamada Ersun Yanal ile 1,5 yıllık anlaşma sağlandığı açıklandı. Deneyimli teknik adam 2. kez Fenerbahçe'nin başında görev yapacak. Ersun Yanal'ın yardımcıları da belli oldu.

YARDIMCILARI BELLİ OLDU

Fenerbahçe'nin Ersun Yanal ile anlaşmasının ardından Yanal'ın yardımcılarının kimler olacağı merak ediliyordu. Ersun Yanal'ın kendi ekibiyle birlikte göreve başlayacağı öğrenildi. Tecrübeli teknik adamın yardımcılıklarını Volkan Kazak, Niyazi Eniseler, Recep Karatepe yapacak. Bu ekibe 1 antrenörün daha katılması bekleniyor.

Volkan Kazak
Niyazi Eniseler
Recep Karatepe

FENERBAHÇE'DE 1,95'LİK PUAN ORTALAMASI YAKALADI

Ersun Yanal, kariyeri boyunca maç başına en fazla puan ortalamasını Fenerbahçe'nin başında yakalamıştı. Bu ortalama 1,95 olmuştu. Ersun Yanal, Fenerbahçe'nin başında Kadıköy'de çıktığı lig maçlarında hiçbir yenilgi almadı. Ersun Yanal'lı Fenerbahçe 14 galibiyet 3 beraberlik almıştı. Fenerbahçe, en son Ersun Yanal'ın çalıştırdığı 2013-2014 sezonunda şampiyonluğa ulaşmıştı.

(Futbol Arena)


YORUMLAR


Babası Tarafından Dövülerek Öldürülen Mertcan'ın Karnesi Ortaya Çıktı Hakkında Soruşturma Başlatılan Müjdat Gezen: Kimin Kaçacağını Biliyorum Ama Söylemem

Son Dakika! Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfi Savaş Hakkında Soruşturma Başlatıldı