Ertuğrul Günay; 'Siyasi Üslubumuzdan Hiç Kimse Kaygı Duymamalı - Son Dakika

Ertuğrul Günay; 'Siyasi Üslubumuzdan Hiç Kimse Kaygı Duymamalı

16.10.2013 16:24
Ertuğrul Günay; 'Siyasi Üslubumuzdan Hiç Kimse Kaygı Duymamalı

Ak Parti Antalya İl Teşkilatı'nın bayramlaşma töreninde konuşan Kültür ve Turizm eski Bakanı Ertuğrul Günay, 'Hiç kimse bizim siyasi üslubumuzla ilgili bir kaygı duymamalıdır.

Ak Parti Antalya İl Teşkilatı'nın bayramlaşma töreninde konuşan Kültür ve Turizm eski Bakanı Ertuğrul Günay, 'Hiç kimse bizim siyasi üslubumuzla ilgili bir kaygı duymamalıdır. Biz kimsenin yaşam tarzıyla, hayat tarzıyla meşgul değiliz. Biz herkesin hayat kalitesinin yükselmesiyle meşgulüz dedi.Ak Parti İl binasında Kurban Bayramı dolayısıyla gerçekleştirilen bayramlaşma törenine Milli Savunma eski Bakanı Antalya Milletvekili Vecdi Gönül, Kültür ve Turizm eski Bakanı İzmir Milletvekili Ertuğrul Günay, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Antalya Milletvekili Menderes Türel, Antalya milletvekilleri Sadık Badak, Gökcen Özdoğan Enç ve Hüseyin Samani, İl Başkanı Mustafa Köse ve partililer katıldı.

TÜREL İLE İYİ GEÇİNMEYE ÇALIŞIYORUM

Antalya milletvekili olmaktan dolayı kendini çok şanslı gördüğünü belirten Vecdi Gönül, 'İki genel başkan yardımcımız var. Menderes bey, şu an kendisiyle iyi geçinmeye çalışıyorum. Efendim ne olur ne olmaz belki belediye başkanlığı falan işimiz düşer diye. Antalya 5 senedir Menderes beyin bıraktığı hizmetlerin hasretini çekiyor. Bütün Türkiye'de iftihar ediyorduk hizmetleriyle, bir ara verildi. Temenni ediyorum hizmet bayrağını belediye binasına dikeriz diye konuştu.

KİMSE ÜSLUBUMUZDAN KAYGI DUYMAMALI

Ertuğrul Günay ise 2014 yerel seçimlerinde sahil şeridindeki belediyelerde başarılı olmak istediklerini anlattı. Yerel seçimlerde sahil şeridindeki illerde 'Biz bütün Türkiye'yi yönetiyorsak, bu sahil kentlerini de yönetebiliriz' düşüncesini ortaya koymak gerektiğini belirten Ertuğrul Günay, 'Hiç kimse bizim siyasi üslubumuzla ilgili bir kaygı duymamalıdır. Biz kimsenin yaşam tarzıyla, hayat tarzıyla meşgul değiliz. Biz herkesin hayat kalitesinin yükselmesiyle meşgulüz diye konuştu.

ETEĞİN İSTER UZUN İSTER KISA OLSUN

Parti olarak Türkiye'nin hayat kalitesini yukarıya çekmeye çalıştıklarına dikkati çeken Günay şöyle devam etti

'Bunu anlatacağız. Türkiye'nin önüne tertemiz arkadaşlarımızı çıkaracağız. Bütün Türkiye'ye biz herkesin, senin çocuğunun, sofranın, evinin bereketinin, kardeşliğinin artması için uğraşıyoruz. Sen ister başın örtülü olsun, ister açık olsun, ister eteğin uzun olsun, ister kısa olsun o senin bileceğin iştir.

TÜREL; TEMAYÜL YOKLAMASI YAPACAĞIZ

Törende konuşan Menderes Türel de Kurban Bayramı'nın manasının iyi anlaşılmasının başarıyı da beraberinde getireceğini söyledi. Başarıda teşkilatların büyük önemi olduğunu ifade eden Türel, daha önce olduğu gibi 2014 yerel seçimlerinde de teşkilatların kanaatlerini dikkate alacaklarını dile getirdi. Antalya'da bu ay teşkilatların tüm unsurlarının katılacağı bir temayül yoklaması yapılacağını aktaran Menderes Türel, Onların kanaatleri Ankara'da bizim kriterlerimiz içinde yerini alacak dedi.

KÖSE; KUMDAN KALELERİ YIKACAĞIZ

İl Başkanı Mustafa Köse ise teşkilat olarak son dönemde üye sayısını en fazla artıran il olduklarını belirterek, 'Antalya birilerinin kalesi dediler, kumdan kaleler inşa ettiler. Ama hep birlikte o kalelerin birer birer yıkıldığını herkese göstereceğiz. Antalya Ak Parti'yi istiyor. Bunu önümüzdeki yerel seçimde tescillendirip, Antalya'yı layık olduğu yerel hizmetle buluşturacağız. Son 3 ay içinde 50 bin üye yapan bir teşkilatla beraberiz. Üye sayımız 200 bini aştıö dedi. Konuşmaların ardından parti önünde bayramlaşma merasimi gerçekleştirildi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Bursa programının 'soğuk algınlığı' sebebiyle iptal edildiği açıklandı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Bursa programının 'soğuk algınlığı' sebebiyle iptal edildiği açıklandı AKP'li Mamak Belediye Meclis Üyesinden, AKP'li Mamak Belediye Başkanına: 'Hala Akraba Çeteniz Kimi İsterse, Belediyede O Çalışıyorsa…' AKP'li Mamak Belediye Meclis Üyesinden, AKP'li Mamak Belediye Başkanına: 'Hala Akraba Çeteniz Kimi İsterse, Belediyede O Çalışıyorsa…' Ebru Türel'in 'ses kaydı' davasında 10 ay hapis cezası Ebru Türel'in 'ses kaydı' davasında 10 ay hapis cezası
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Ertuğrul Günay; 'Siyasi Üslubumuzdan Hiç Kimse Kaygı Duymamalı - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement