Ertuğrul Sağlam'ın Üçüncü Yılında Pasta Kesildi - Son Dakika

Ertuğrul Sağlam'ın Üçüncü Yılında Pasta Kesildi

02.01.2012 17:41
Ertuğrul Sağlam'ın Üçüncü Yılında Pasta Kesildi, System.String[]

Bursaspor'da kesintisiz en uzun süre teknik direktörlük yapan Ertuğrul Sağlam, yeşil-beyazlı takıma imza atışının üçüncü yılı dolayısıyla, yönetim kurulu ve kulüp personeli tarafından pasta kesilerek tebrik edildi.2 Ocak 2009 yılında kendisini Bursaspor'a bağlayan sözleşmeyi imzalayan, geldiği günden beri kulübü başarıdan başarıya taşıyan Sağlam için Özlüce Tesisleri'nde anlamlı bir etkinlik yapıldı.

Bursaspor'da kesintisiz en uzun süre teknik direktörlük yapan Ertuğrul Sağlam, yeşil-beyazlı takıma imza atışının üçüncü yılı dolayısıyla, yönetim kurulu ve kulüp personeli tarafından pasta kesilerek tebrik edildi.

2 Ocak 2009 yılında kendisini Bursaspor'a bağlayan sözleşmeyi imzalayan, geldiği günden beri kulübü başarıdan başarıya taşıyan Sağlam için Özlüce Tesisleri'nde anlamlı bir etkinlik yapıldı. Genel Sekreter Recep Bölükbaşı, Futbol Şube Sorumlusu Erkan Kamat ve Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Kara, Kayserispor maçı öncesi sürpriz kutlama yaptı. Başarılı teknik adamın Bursaspor'a gelişinin 3. yılı nedeniyle yapılan kutlamada konuşan Erkan Kamat, "Çok uzun seneler bu kulüpte bizlerle beraber olması dileğiyle Yönetim Kurulu arkadaşlarımıza beraber çiçek ve pasta vermek istedik." dedi.

"HEP BERABER NİCE SENELERE"

Ertuğrul Sağlam ise duygularını şöyle ifade etti: "Bursa gibi futbol şehrinde, bu güne kadar bir senede belki de 3 hoca ile çalışmaya alışmış bir şehirde, futbolun çok zor yaşandığı ve bunun yanında çok büyük avantajlarının da olduğu bir şehirde, sizlerin sayesinde 3. seneyi bitirmek hakikatten çok önemli bir olay. Ben tabii kendim ve teknik kadrodaki arkadaşlarım adına şunu çok samimi bir şekilde söylemek istiyorum ki; Bursa'da olmaktan, Bursaspor'da çalışmaktan, siz futbolcu arkadaşlarımızla, yöneticilerimizle, taraftarlarımızla olmaktan ve bu camiada bulunmaktan dolayı çok mutluyum, çok gururluyum. İnşallah sizlerle beraber daha büyük mutlulukları yaşayarak, daha nice seneleri burada geçiririz. Ben kendilerine şahsım ve teknik kadrodaki arkadaşlarım adına çok teşekkür ediyorum. İnşallah hep beraber daha mutlu bir şekilde nice senelere diyorum."

Konuşmasının ardından Teknik Direktörümüz Ertuğrul Sağlam teknik ekibi ile birlikte 3. yıl pastasının mumlarını üfledi.

Ertuğrul Sağlam'ın Üçüncü Yılında Pasta Kesildi
Ertuğrul Sağlam'ın Üçüncü Yılında Pasta Kesildi
Ertuğrul Sağlam'ın Üçüncü Yılında Pasta Kesildi

- Kaynak: CHA

Son Dakika Spor Ertuğrul Sağlam'ın Üçüncü Yılında Pasta Kesildi - Son Dakika Spor

YORUMLAR

Son Dakika

Süt sağarken elektrik akımına kapılan kadın feci şekilde can verdi Dünya Sağlık Örgütü, kuzey yarımküredeki vaka artışıyla ilgili liderlere "acil eylem" çağrısında bulundu ABD'den S-400 testi için Türkiye'ye tehdit gibi sözler: Başka işbirliklerine engel olmaya devam ediyor Seyir halindeki tırın kasasına çarpan geyik telef oldu "Evde ek iş" tuzağına düşmeyin! Yüzlerce kişi mağdur oldu 82 yıl önce kurulan Ümraniyespor, ismini değiştirdi Bursa'da "damsız" girme kavgası cinayetle bitti Yürümekte dahi zorluk çeken 70'lik dedenin evinden 400 gram esrar çıktı