Erzin'de Çevre ve Tarihi Varlıkları Koruma Derneği Kuruldu - Son Dakika

Erzin'de Çevre ve Tarihi Varlıkları Koruma Derneği Kuruldu

12.01.2012 17:00
Erzin'de Çevre ve Tarihi Varlıkları Koruma Derneği Kuruldu, System.String[]

Erzin'de Çevre ve Tarihi Varlıkları Koruma Derneği kuruldu.

Erzin'de Çevre ve Tarihi Varlıkları Koruma Derneği kuruldu.

Dernek Başkanı Nejdet Sökmen, yaptığı açıklamada, bölgenin doğal ve tarihi değerlerine karşı yapılan yok edici faaliyetlere karşı mücadele etmek amacıyla kurulan derneğin, doğaya sahip çıkmayı amaçladığını söyledi.

İnsanların doğaya vermiş olduğu tahribatı engellemek için çeşitli faaliyetler yürüteceklerini vurgulayan Sökmen, faaliyetleri arasında tarihi ve kültürel varlıkların korunması ve topluma kazandırılmasının da bulunduğunu ifade etti.

- HATAY

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Erzin'de Çevre ve Tarihi Varlıkları Koruma Derneği Kuruldu - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın maaşına zam! İşte önümüzdeki yıl alacağı ücret Mahkeme fotoğraftaki 'Buket' detayını delil saydı, tacizci komşu 10 yıl hapis yatacak Avukata bıçakla saldırıp kör eden peruklu saldırgan, boşanma davasındaki müvekkilin kocası çıktı Koronavirüslü yolcu dayısının HES kodu ile seyahat etti, tüm otobüs karantinaya alındı Giresunspor, yenik duruma düştüğü maçta Adanaspor'u 4-3 mağlup etti Şarkıcı Ebru Polat, evine gelen elektrik ve doğal gaz faturasına veryansın etti Rus medyası Türk SİHA'larını konuşuyor: Rusya SİHA savaşına hazır değil 4 el ateş ettiği ablasını öldürüp soğukkanlılıkla anlattı: Namusumuza leke getirdi