Son Dakika Haberleri: Erzincan'da "Gençlik Haftası" Kutlamaları

Erzincan'da "Gençlik Haftası" Kutlamaları

9 gün önce

Erzincan'da "Gençlik Haftası" kutlamaları çerçevesinde bir araya gelen gençler, şehitlik ve huzurevini ziyaret edip bowling oynadı.

Erzincan'da
Erzincan'da "Gençlik Haftası" kutlamaları çerçevesinde bir araya gelen gençler, şehitlik ve huzurevini ziyaret edip bowling oynadı.

Kentte Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezi üyesi gençler arasında "Gençlik Haftası" kutlamaları kapsamında bowling turnuvası düzenlendi.

Turnuvaya katılan gençler kıyasıya mücadeleye sahne olan yarışmada keyifli dakikalar yaşadı.

Turnuva sonrası 100. Yıl Atatürk Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinde yaşlıları ziyaret edip sohbet eden gençler ardından Garnizon Şehitliği'ne geçip şehitler için dua okudu.

Erzincan Gençlik ve Spor İl Müdürü Burak Mumcu da gençlerin sosyal kültürel sportif açıdan serbest zamanlarını en iyi ve etkili şekilde değerlendirmeleri için çalışmalarını sürdürdüklerini belirterek, etkinliklerin sürdüğünü söyledi.
Haber Yayın Tarihi : 17.05.2019 02:14 Kaynak: AA



Yeşilçam'ın Usta Oyuncusu Eşref Kolçak, Hayatını Kaybetti Akıncı İHA İçin Geri Sayım Başladı! Atatürk'ün Yapay Zeka Tarafından Renklendirilen Görüntüleri Sosyal Medyada Gündem Oldu! Kızıl Geyikler Vurulmak İçin Açık Artırmayla Satışa Çıkartıldı