Son Dakika Haberleri: Müftülük Personeli Toplantısındaki Dehşette Ölümden Kıl Payı Kurtulmuş!

Müftülük Personeli Toplantısındaki Dehşette Ölümden Kıl Payı Kurtulmuş!

4 ay önce

Erzincan'da müftülükçe yapılan toplantıda personellerden biri tartışma sonucu silah kullanıp 4 kişiyi öldürdükten sonra intihar etmişti. Olayda 2 kişi de yaralanırken bir personelin ölümden kıl payı kurtulduğu ortaya çıktı.

Kaymakamlık binasında yapılan müftülük toplantısında müftülük personeli Fatih Aslan 4 kişiyi öldürmüş ve intihar etmişti. Saldırıda personellerden birinin son anda kurtulduğu ortaya çıktı.

MÜFTÜLÜKÇE DÜZENLENEN TOPLANTIDA 5 KİŞİ ÖLMÜŞ, 2 KİŞİ YARALANMIŞTI

Erzincan'ın Tercan Kaymakamlığında müftülükçe düzenlenen toplantıda, bir müftülük personelinin silahla ateş açması sonucu, Tercan Müftü Vekili Ersin Kan ve zanlının da aralarında bulunduğu 5 kişi ölmüş 2 kişi yaralanmıştı.

SALDIRIDAN SON ANDA KURTULMUŞ

Olayda müftülük personeli Fatih Aslan'ın saldırısından Tercan Kaymakamlığı'nda Toplum Yararına Çalışma Programı kapsamında görev yapan Bekir Derebaş'ın son anda kurtulduğu ortaya çıktı.

"SON ANDA CANIMI KURTARDIM"

Bekir Derebaş, "Evrak bürosunda bir arkadaş vardı, olay nasıl oldu bilmiyorum ama ben içeriye girdiğimde 3 el ateş etti. Sonra döndü bana ateş etti ve vaizin odasına gidip onu vurdu. Sonra bir kaç arkadaşımız vardı onlara ateş etti. Gerisini hatırlamıyorum. Ben son anda içeriye girdim ve canımı kurtardım" dedi.


YORUMLAR


Son Dakika! AİHM'nin "Demirtaş Serbest Kalsın" Kararına Hükümetten İlk Yorum: Kararı Türk Yargısı Verir Son Dakika! Erdoğan'dan Bahçeli Görüşmesine İlişkin İlk Açıklama: Seçim İttifakını Masaya Yatıracağız

Erdoğan'dan Patates ve Soğan Fiyatlarına İlişkin Açıklama: Stokçuluk Yapanlar Bedelini Ödeyecek