Son Dakika Haberleri: Erzincan Sürücüleri Bu Defa İftara Davet Etmek İçin Durdurdular

Erzincan Sürücüleri Bu Defa İftara Davet Etmek İçin Durdurdular

8 gün önce

Sürücüleri bu defa iftara davet etmek için durdurdularERZİNCAN İl Jandarma Komutanlığı'na bağlı ekipler iftar saatine dakikalar kala yaptıkları yol kontrolünde durdurdukları araç sürücülerini iftara davet etti.

Sürücüleri bu defa iftara davet etmek için durdurdular

ERZİNCAN İl Jandarma Komutanlığı'na bağlı ekipler iftar saatine dakikalar kala yaptıkları yol kontrolünde durdurdukları araç sürücülerini iftara davet etti. İl Jandarma Komutanlığı bahçesinde kurulan iftar çadırında askerler ve vatandaşlar birlikte iftar yaptılar.

Erzincan İl Jandarma Komutanlığı trafik ekipleri tarafından Erzincan ? Erzurum karayolun da iftar saatine dakikalar kala yapılan uygulamada durdurulan sürücüler askerler ile birlikte iftar yapmaya davet edildi. Jandarmanın davetini memnuniyetle karşılayan vatandaşlar jandarma teşkilatına teşekkür ederek araçlarını park ettikten sonra iftarlarını Erzincan İl Jandarma Komutanlığında görevli askeri personel ile birlikte açtılar.

İl Jandarma Komutanlığında düzenlenen iftar programına ayrıca Erzincan Valisi Ali Arslantaş ile birlikte 3. Ordu Komutanı Orgeneral İsmail Serdar Savaş, 3. Ordu Komutanlığı Garnizon Komutanı ve Kurmay Başkanı Tümgeneral Ali Ekiyor, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Hasan Aksoylu, protokol mensupları şehit aileleri ve çok sayıda davetli katıldı.
Erzincan Sürücüleri Bu Defa İftara Davet Etmek İçin Durdurdular
Haber Yayın Tarihi : 18.05.2019 12:48 Kaynak: DHAMağarada Cesedi Bulunan Teröristin, 4 Askerimizin Şehit Edilmesinde Yer Aldığı Ortaya Çıktı Mathieu Valbuena, Fenerbahçe'ye Veda Etti! Eren Derdiyok'tan Galatasaray'a Buruk Veda Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sanatçılarla Bir Araya Geldi: Opera Binasını 2021'de Bitireceğiz