Erzurum'a Çeyrek Bilet Mutluluğu - Son Dakika

Erzurum'a Çeyrek Bilet Mutluluğu

03.01.2012 13:08
Erzurum'a Çeyrek Bilet Mutluluğu

Milli Piyango İdaresi'nin yılbaşı çekilişinde Erzurum'da satılan çeyrek biletlere 1 milyon ile 500 bin lira ikramiye isabet etti.

Milli Piyango İdaresi'nin yılbaşı çekilişinde Erzurum'da satılan çeyrek biletlere 1 milyon ile 500 bin lira ikramiye isabet etti. Büyük ikramiyeyi tek rakamla kaybeden bir kişiye ise teselli olarak 10 bin lira verildi.

Erzurum'da Yılbaşı piyango çekilişi için 190 binden fazla bilet satıldı. 31 Aralık gecesi yapılan çekiliş sonrası Erzurum'da çeyrek bilet alan bir kişiye 1 milyon, bir kişiye de 500 bin lira ikramiye çıktı. Çeyrek bilet olduğu için 1 milyon TL'den 250 bin liranın talihlisi henüz ortaya çıkmazken, çeyrek biletine 500 bin lira isabet eden evli ve 2 çocuklu talihli bugün Milli Piyango İdaresi Erzurum Şube Müdürlüğü'nden 125 bin lira aldı. Milli Piyangı Şube Müdürü Fahrettin Bayrak'tan ikramiyesini nakti olarak alan talihli, kimliğinin açıklanmasını istemedi. Özel sektörde asgari ücretle çalışan talihlinin kazandığı parayla ev alacağını söylediği belirtildi. Şube Müdürü Fahrettin Bayrak, "Dargelirli bir aile olan 500 bin lirayı kazanan talihliyle görüştük, kendisine bazı tavsiyelerimiz oldu. Talihli kazandığı parayla ev alacak" dedi.

Milli Piyango İdaresi Şube Müdürü Fahrettin Bayrak, yılbaşı çekilişinde 1 milyon liranın çıktığı çeyrek biletin de Erzurum'dan satıldığını ancak talihlinin henüz ortaya çıkmadığını, büyük ikramiyeyi de tek bir rakamla kaybeden bir kişiye 10 bin lira teselli ikramiyesi verdiklerini açıkladı. - Erzurum

Ampute Milli Takım, Dünya Şampiyonası öncesinde Erzurum'da kampa girdi Ampute Milli Takım, Dünya Şampiyonası öncesinde Erzurum'da kampa girdi Hakan Kurt güven tazeledi Hakan Kurt güven tazeledi Ampute Milli Futbol Takımı Palandöken'de güç depoluyor Ampute Milli Futbol Takımı Palandöken'de güç depoluyor
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Erzurum'a Çeyrek Bilet Mutluluğu - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement