Son Dakika Haberleri: Erzurum Akşener: MHP'ye de AK Parti'ye de Oy Veren İnsanlarımız Kardeşimizdir

Erzurum Akşener: MHP'ye de AK Parti'ye de Oy Veren İnsanlarımız Kardeşimizdir

2 ay önce

Merkez Palandöken İlçesi'ndeki seçim koordinasyon merkezinin açılışına yapan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, burada partililerle bir süre sohbet etti.

Merkez Palandöken İlçesi'ndeki seçim koordinasyon merkezinin açılışına yapan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, burada partililerle bir süre sohbet etti. İYİ Parti Erzurum Milletvekili Naci Cinisli, Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mahmut Uykusuz ve beraberindeki heyetle birlikte merkez Yakutiye ilçesindeki tarihi taş mağazalar semtine giden Akşener, esnafı ziyaret etti. Gezisini, Cumhuriyetin temellerinin atıldığı Erzurum Kongre Binasına giderek sürdüren Akşener, yetkililerden bilgi aldı. Bir süre sonra buradan çıkan Akşener, Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mahmut Uykusuz'un koordinasyon merkezine gitti. Burada da partililerle bir süre görüşen Akşener, günün yorgunluğunu merkez Aziziye ilçesindeki bir lokantada yemek yiyerek attı. Akşener, bir tanıdığının evini de ziyaret ederek, saat 20.00 uçağı ile Ankara'ya döndü.
Haber Yayın Tarihi : 13.03.2019 09:04 Kaynak: DHAMinik Cumhurbaşkanı, "Kabine Değişecek mi?" Sorusuna Erdoğan İle Aynı Yanıtı Verdi Şarkıcı Yusuf Güney'den Kılıçdaroğlu'na: Önce Terörü Lanetleyin, Sonra Şiddeti Kınarsınız Son Dakika! YSK, AK Parti'nin İtirazını Reddetti, "KHK'lılar Oy Kullanabilir" Dedi