Son Dakika Haberleri: Erzurum Akşener Sanırsınız Savaşa Gidiyoruz

Erzurum Akşener Sanırsınız Savaşa Gidiyoruz

2 ay önce

Akşener Sanırsınız savaşa gidiyoruz (3)AKŞENER, ERZURUM'DA ÇAĞ KEBABI KESTİTrabzon ve Gümüşhane gezisinin ardından akşam saatlerinde Erzurum'a gelen İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, merkez Aziziye ilçesinde partililer tarafından meşalelerle karşılandı.

Akşener Sanırsınız savaşa gidiyoruz (3)

AKŞENER, ERZURUM'DA ÇAĞ KEBABI KESTİ

Trabzon ve Gümüşhane gezisinin ardından akşam saatlerinde Erzurum'a gelen İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, merkez Aziziye ilçesinde partililer tarafından meşalelerle karşılandı. Uzun konvoy eşliğinde Palandöken Kayak Merkezi'ndeki Sway otele geçen Akşener ve beraberindekiler burada bir süre dinlendikten sonra yemek için kent merkezine indi. Erzurum'un meşhur çağ kebabının başına geçen Akşener yanına Büyükşehir Belediye Başkanı Mahmut Uykusuz'u da alarak basın mensuplarına poz verdi. Geceyi Erzurum'da geçirecek olan Akşener yarın sabah çeşitli açılış ve ziyaretlerde bulunacak.
Haber Yayın Tarihi : 12.03.2019 11:42 Kaynak: DHAFuhuş Yapan Kadınların Gerçek Meslekleri Şaşırttı Karı-Koca, İşkence Görüntülerini Mahkemeye Verince Sokak Ortasında Vurulmuş Giyim Mağazasında Pantolon Deneyen Kadın, Tezgahtar Tarafından Elle Taciz Edildi