Erzurum'da 4.7 büyüklüğünde deprem (3) - Son Dakika

Erzurum'da 4.7 büyüklüğünde deprem (3)

22.11.2021 14:57
Erzurum'da 4.7 büyüklüğünde deprem (3)

HAYVANLAR İÇİN 50 ÇADIR AHIRErzurum'un Köprüköy ilçesinde 19 Kasım'da meydana gelen 5.1 büyüklüğündeki depremin ardından evleri hasar görenler, çadır ve konteynerlere yerleştirildi.

HAYVANLAR İÇİN 50 ÇADIR AHIR

Erzurum'un Köprüköy ilçesinde 19 Kasım'da meydana gelen 5.1 büyüklüğündeki depremin ardından evleri hasar görenler, çadır ve konteynerlere yerleştirildi. Hayvanlar için de çadır ahır kurulumuna başlandı. AFAD tarafından getirilen 50 çadır ahır, başta Topçu Mahallesi olmak üzere depremde hasar gören mahallelere kurulacak.Erzurum Valisi Okay Memiş, devlet olarak önce depremzedelerin barınma ihtiyaçlarını karşıladıklarını hayvanlar için de ahır çadırlar kurulacağını açıkladı. Vali Memiş, "Devlet olarak vatandaşımızın yanındayız. Bütün ihtiyaçlarını ivedilikle gidereceğimizden emin olsunlar. Bütün ihtiyaçlarını kış şartları olmasına rağmen eksiksiz olarak gidereceğiz" dedi.


YORUMLAR
500
Yangından komşuları tarafından kurtarılan yaşlı çift evsiz kaldı Yangından komşuları tarafından kurtarılan yaşlı çift evsiz kaldı Netflix TV uygulamasında oyun oynanabilecek! Netflix TV uygulamasında oyun oynanabilecek! Büyükşehir'de toplu iş sözleşme sevinci Büyükşehir'de toplu iş sözleşme sevinci
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Erzurum'da 4.7 büyüklüğünde deprem (3) - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement