Erzurum'da Balıkçılık Sempozyumu - Son Dakika

Erzurum'da Balıkçılık Sempozyumu

28.05.2013 13:43
Erzurum'da Balıkçılık Sempozyumu, System.String[]

Atatürk Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi; Balıkçılık ve Suculuk Bilimler 2013 Sempozyumuna ev sahipliği yapacak.30 Mayısta Palandöken dağında başlayacak kongre 3 gün sürecek.

Atatürk Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi; Balıkçılık ve Suculuk Bilimler 2013 Sempozyumuna ev sahipliği yapacak. 30 Mayısta Palandöken dağında başlayacak kongre 3 gün sürecek.

Fakülte Dekanı Prof. Dr. Muhammed Atamanalp, denizden 2000 metre yükseklikte, en yakın sahile 300 kilometre uzak bir şehirde balıkçılık kongresi yapılıyor olmasının bölgede su ürünleri sektörünün ulaştığı noktayı göstermek açısından önemli olduğunu söyledi. Kongreye 40'ı yurtdışından olmak üzere 397 akademisyenin katılacağını bildiren Prof. Dr. Muhammed Atamanalp kongre içerisinde ülkemizin HES'lerle ilgili sorunlarının tartışılacağı ayrı bir oturum olacağını söyledi.

HES çalıştayına ülkemizin önde gelen enerji firmalarının CEO'ları, HES konusunda uzmanlaşmış yabancı ve yerli bilim adamları, Ankara'dan bürokratlar ve HES güzergahlarında bulunan balık üreticileri konuk olarak yer alacak. - ERZURUM

Erzurum'da Balıkçılık Sempozyumu

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Erzurum'da Balıkçılık Sempozyumu - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Fenerbahçe, Bright Osayi-Samuel'in bu sezon forma giymesi için QPR ile anlaştı Erdoğan Bayraktar'dan çok konuşulacak Muharrem İnce paylaşımı! Yeni kurulacak partiye mi katılıyor? 'La Casa de Papel' dizisinin Tokyo'su Ursula Corbero, üstsüz pozlarıyla takipçilerini mest etti Son Dakika: Türkiye'de 23 Ocak günü koronavirüs nedeniyle 144 kişi vefat etti, 5 bin 856 yeni vaka tespit edildi Güneşli havaları unutun! Kar geri geliyor, hafta boyunca sürecek Alman uzmandan FETÖ'nün "karanlık yapısı" konusunda uyarı: İlluminati tarikatından daha tehlikeli 13 yaşındaki kız çocuğu, kendisini hamile bırakan 14 yaşındaki arkadaşı tarafından öldürüldü 5 çocuğunu öldürüp evi ateşe veren kadın canına kıydı, bıraktığı not tüyler ürpertti