Son Dakika Haberleri: Beşiktaş Maçının Bilet Fiyatı 19 TL Olunca Erzurumlular Akın Etti

Beşiktaş Maçının Bilet Fiyatı 19 TL Olunca Erzurumlular Akın Etti

2 ay önce

Süper Lig'in 2. haftasında Beşiktaş'ı konuk edecek olan B.B. Erzurumspor'da taraftarlar bilet satış noktasına akın etti. En ucuz maç bileti 19 TL'den satılırken 2 gündür sıra bekleyip bilet alamamış taraftarlar var.

Spor Toto Süper Lig'in 2. haftasında pazar günü Kazım Karabekir Stadyumu'nda Beşiktaş'ı konuk edecek olan B.B. Erzurumspor'da taraftarlar bilet satış noktasına akın etti.

Pazartesi gününden itibaren satışa çıkarılan Passolig biletlerini almak ve yeni kart sahibi olmak isteyen taraftarlar, Passolig gişesi önünde uzun kuyruklar oluşturdu. Saatlerce sırada bekleyen taraftarların arasında yurt dışından gelenler, iş yerini açık bırakıp Passolig sırasına giren esnaf ve 2 gündür bilet alamamış olan vatandaşlar var.

SAATLERCE SIRA BEKLEDİLER

İş yerini açık bırakıp geldiğini ifade eden Erzurumlu bir taraftar, Beşiktaş maçında B.B Erzurumspor'u desteklemek için saatlerce sırada beklediklerini söyledi.

Pazar günü saat 19.15'te başlayacak mücadelenin bilet fiyatları ise şöyle:

VIP A: 100 TL

Kapalı A-B: 60 TL

Maraton: 30 TL

Kale Arkası: 15 TL

Misafir: 19 TL


YORUMLAR


Kurt Saldırılarının Arttığı İtalya, Kangal Köpeklerini Tartışıyor Alibaba'nın CEO'su Ma: 20 Yıl Sürecek Ticaret Savaşına Hazır Olun

Tayin Edilen Polis Memuru, Beylik Tabancasını Kafasına Dayayınca Emniyet Karıştı