Erzurum'da Kültür Sanat - Son Dakika

Erzurum'da Kültür Sanat

19.01.2012 10:00
Erzurum'da Kültür Sanat, System.String[]

Erzurum Devlet Tiyatrosu "Herkes (Mi) Hırsız" ile"Fırtına" adlı oyunları sanatseverlerle buluşturacak.

Erzurum Devlet Tiyatrosu "Herkes (Mi) Hırsız" ile"Fırtına" adlı oyunları sanatseverlerle buluşturacak.

Eric Chappel'in yazdığı, Cengiz Toraman'ın yönettiği, "Herkes (Mi) Hırsız" oyununun, dekor tasarımını Suar Şeylan, giysi tasarımını Özlem Karabay, müziklerini Engin Bayrak yaptı.

Eylem Yıldız, Gökhan Kocaoğlu, Yasemin Erbulun, Mehmet Yıldız, Arif Atalay rol aldığı oyunda, zengin bir çiftin evine giren hırsızlardan birinin yakalanmasının ardından gelişen olaylar, insan zaafları, felsefe ve sistem üzerine eğlenceli, düşündürücü, dinamik ve komik bir olay anlatılıyor. Oyun bugün, yarın ve 21 Ocak Cumartesi günü saat 14.00 ile 19.30 da izleyiciye sunulacak.

William Shakespeare'nin yazdığı yönetmenliğini Kutay Sungar'ın yaptığı

"Fırtına" adlı çocuk oyunun da Emrah Keskin, Nazlı Palattaş, Levent Aras, Salih Bayraktar rol aldı.

İntikam, erdem ve bağışlama üzerine bir maceranın anlatıldığı çocuk oyunu, 22 Ocak tarihinde saat 14.00'de izlenebilecek.

- ERZURUM

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Erzurum'da Kültür Sanat - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun koronavirüs testi pozitif çıktı Koronavirüs tedavisi gören ünlü iş insanı Rahmi Koç taburcu oldu Yasak Elma'dan 5 oyuncu birden ayrılıyor! Başrol Şevval Sam'dan ilk yorum geldi Milyonları ilgilendiren borç yapılandırmasının detayları belli oldu! Peşin ödeyen büyük indirimi kapar Çin'den gelen aşıyı gönüllü yaptıran profesör konuştu: Yan etki hissetmedim, aşıya karşı çıkayın Türkiye'nin Libya'ya verdiği sahil güvenlik eğitimine İtalyan basınından ilginç yorum: Anahtar Erdoğan'ın elinde Dert dinleme başı 10 TL alan genç gezgin, derdiyle kendisini ağlatana da 100 TL veriyor Görevini kötüye kullanan doktor, 17 yaşındaki öğrencisiyle cinsel ilişkiye girip çıplak fotoğraflarını istedi