Son Dakika Haberleri: Genç Adam, Arkadaşlık Teklifini Reddeden Genç Kızı Bıçakladı

Genç Adam, Arkadaşlık Teklifini Reddeden Genç Kızı Bıçakladı

4 ay önce

Erzurum'da daha önce birlikte çalıştığı genç kıza arkadaşlık teklif eden genç adam, "Hayır" yanıtı alınca genç kızı iş arkadaşlarının gözü önünde 3 yerinden bıçakladı.

Erzurum'da arkadaşlık teklifini geri çeviren genç kızı iş yerinde bıçakladığı iddiasıyla gözaltına alınan zanlı tutuklandı. Sırtı ve göğsünden yaralanan genç kız ise hastanedeki tedavisinin ardından taburcu edildi.

"HAYIR" YANITI ALAN GENÇ ADAM, GENÇ KIZI BIÇAKLADI

İddiaya göre, merkez Aziziye ilçesi Dadaşkent semtindeki markete geçen hafta cumartesi günü giden Murat Yıldırım, burada daha önce birlikte mesai yaptığı C.T. adlı kıza arkadaşlık teklifinde bulundu. "Hayır" yanıtı üzerine öfkelenen Yıldırım, bıçakla sebze reyonunda görevli C.T'yi müşteri ve diğer çalışanların yanında 3 yerinden bıçakladı.

GENÇ KIZ, HASTANEDEKİ TEDAVİSİNİN ARDINDAN TABURCU EDİLDİ

Yıldırım, markette görevli diğer personel tarafından etkisiz hale getirildikten sonra polis ekiplerine teslim edildi. Sırtı ve göğsünden yaralanan C.T, kaldırıldığı hastanedeki tedavisinin ardından taburcu edildi.

Polisteki ifadesinin ardından adliyeye sevk edilen zanlı tutuklandı.


YORUMLAR


Optimar Araştırma, Türkiye Genelinde Yaptığı Seçim Anketinin Sonuçlarını Yayınladı Türkiye'nin Önde Gelen Giyim Devi Konkordato İstedi

Kırılan Camı Naylonla Kapatıp Yola Devam Etmek İsteyen Şoföre Yolcular Engel Oldu