Erzurum'da Şiddetli Fırtına Etkili Oluyor - Son Dakika

Erzurum'da Şiddetli Fırtına Etkili Oluyor

17.02.2012 18:11
Erzurum'da Şiddetli Fırtına Etkili Oluyor, System.String[]

Erzurum'da etkili olan kar yağışı fırtınaya dönüştü.

Erzurum'da etkili olan kar yağışı fırtınaya dönüştü. Yaşamı güçleştiren fırtına ve kar yağışıyla mücadele için belediye ve kara yolları ekipleri alarma geçti.

Şehir merkezinde gün boyu devam edem kar yağışı akşam saatlerinden itibaren fırtına olarak etkisini göstermeye başladı. Karla kaplanan yollar sürücülerin trafikte zor anlar yaşamasına neden oluyor. Belediye ekipleri şehir içinde ulaşımın aksamaması için kar temizleme ve tuzlama çalışması yapıyor.

Öte yandan çevre il ve ilçelerle ulaşımın aksamaması için de kara yolları ekipleri kar temizleme çalışmalarını sürdürüyor.

Şiddetli rüzgarın soba zehirlenmelerini de beraberinde getirebileceği uyarısında bulunan yetkililer, vatandaşların karbonmonoksit zehirlenmelerine karşı dikkatli olması gerektiğini duyurdu.

Erzurum'da gece en düşük hava sıcaklığının sıfırın altında 12 derece olması bekleniyor.

Erzurum'da Şiddetli Fırtına Etkili Oluyor

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Erzurum'da Şiddetli Fırtına Etkili Oluyor - Son Dakika


Son Dakika

Koronavirüsü hafif geçirenler dikkat! Hastalığın bıraktığı hasar sanılandan daha büyük Korona tedavisinde çığır açacak araştırma! Herkesin evinde olan Aspirin virüsün düşmanıymış Hagi mi, Alex mi? Fenerbahçe efsanesi Emre Belözoğlu, klişe soruda herkesi ters köşeye yatırdı Polis memuru, komşusunu 5 kurşunla öldürdü Akılalmaz olay! Horoz dövüşü baskınına giden polis, horoz tarafından öldürüldü Kaza yapan sürücüden hız sorusuna pişkin yanıt: 500 kilometre hızla geliyordum Malatya Büyükşehir Belediyesi'nin marketlerinde Fransız ürünleri raflardan kaldırıldı Ünlü model Brenda Patea, Alman tenisçi Alexander Zverev'den hamile olduğunu duyurdu