Erzurum'da yoğun sis - Son Dakika

Erzurum'da yoğun sis

08.01.2022 11:47
Erzurum'da yoğun sis

ERZURUM'da sabah saatlerinde sis etkili olurken, görüş uzaklığı, yer yer 50 metrenin altına düştü.

ERZURUM'da sabah saatlerinde sis etkili olurken, görüş uzaklığı, yer yer 50 metrenin altına düştü. Yollarda olan sürücüler, zor anlar yaşadı.

Sibirya soğuklarının devam ettiği Erzurum'da kent merkezini sis kapladı. Gece en düşük hava sıcaklığının sıfırın altında 11 derece olarak ölçüldüğü merkezde, sabah saatlerinden itibaren sis etkili oldu. Görüş uzaklığı yer yer 50 metrenin altına düşerken sürücüler, araçlarıyla sis farlarını yakarak ilerleyebildi. Sis, Yakutiye Medresesi ve Lalapaşa Camisi bölgesinde ise görsel güzellik oluşturdu. Meteoroloji yetkilileri, sisin akşam saatlerine kadar etkili olmasının beklendiğini belirtti.


Erzurum'da yoğun sis
Erzurum'da yoğun sis
Erzurum'da yoğun sis
Erzurum'da yoğun sis
Erzurum'da yoğun sis
YORUMLAR
500
16 yıl sonra kurulan özel ekip sayesinde cinayet aydınlatıldı! Alacak verecek yüzünden iki arkadaşı tarafından öldürülmüş 16 yıl sonra kurulan özel ekip sayesinde cinayet aydınlatıldı! Alacak verecek yüzünden iki arkadaşı tarafından öldürülmüş Vali Memiş: 'Tarihimizin yaşayan tanıkları müzelerimiz' Vali Memiş: 'Tarihimizin yaşayan tanıkları müzelerimiz' Vali Memiş: 'Geleceğimizin ışığı sevgili gençlerimizin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun' Vali Memiş: 'Geleceğimizin ışığı sevgili gençlerimizin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun'
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Erzurum'da yoğun sis - Son Dakika


Advertisement