Erzurum Gençliği'nden Müdür Aktaş'a Ziyaret - Son Dakika

Erzurum Gençliği'nden Müdür Aktaş'a Ziyaret

12.01.2012 13:00
Erzurum Gençliği'nden Müdür Aktaş'a Ziyaret
 
, System.String[]

Sakarya Erzurumlular Derneği Gençlik Kolları; Sakarya İl Emniyet Müdürü Mustafa Aktaş'ı makamında ziyaret ederek; "hayırlı olsun" dileklerinde bulundu.

EMNİYETİN YANINDAYIZ

Sakarya'da yaklaşık iki buçuk yıldır faaliyet gösteren Sakarya Erzurumlular Derneği Gençlik Kolları Yöneticileri; Başkanları Halil Buğaçayır ile birlikte, Sakarya İl Emniyet Müdürü Mustafa Aktaş'ı makamında ziyaret ederek; "hayırlı olsun" dileklerinde bulundu. İl Emniyet Müdürü Aktaş'a, Erzurum'lu gençler olarak, yaptıkları çalışma ve yapacakları projeleri anlatan gençler; her zaman emniyet teşkilatının yanında olduklarını ve bundan sonra da olmaya devam edeceklerini söyledi. Gençlere nasihatlerde de bulunan Sakarya İl Emniyet Müdürü Mustafa Aktaş; gençler tarafından kendisine yapılan bu ziyaretten dolayı memnuniyet duyduklarını söyledi.

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Erzurum Gençliği'nden Müdür Aktaş'a Ziyaret - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Sağlık Bakanı Koca'dan 7 kritik il için gece yarısı paylaşımı: Vakalarda artış var, kurallara uyalım KKTC seçimleri üzerinden polemik yaşayan Adil Gür ve Kemal Öztürk canlı yayında fena kapıştı "Hazır asker" imajıyla gündeme bomba gibi düşen Yıldız Tilbe, yeni tarzıyla yine çok konuşulacak Dondurucudan çıkardıkları erişteyi yiyen aynı aileden 9 kişi hayatını kaybetti Masumlar Apartmanı'nın "Han"ı Birkan Sokullu'nun eski eşinin ünlü oyuncu olduğu ortaya çıktı Bakan Koca, Cem Yılmaz'ın sağlık çalışanlarıyla ilgili çağrısına olumlu yanıt verdi Azerbaycan'dan vatandaşlarını cepheye çağıran Paşinyan'a sert tepki: Çözüm taraftarı olmadığını bir kez daha ortaya koydu Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın maaşına zam! İşte önümüzdeki yıl alacağı ücret