Erzurum Kadın Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Seçim Yaptı - Son Dakika

Erzurum Kadın Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Seçim Yaptı

12.01.2012 15:59
Erzurum Kadın Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Seçim Yaptı, System.String[]

Erzurum'da yönetimi yeni kurulan Kadın Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği seçime giderek başkanlarını belirledi.

Erzurum'da yönetimi yeni kurulan Kadın Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği seçime giderek başkanlarını belirledi. Dernek Başkanlığına Türkan Bayrak getirildi.

Erzurum'da birçok dernek arasına yeni katılan Kadın Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği genel kurul toplantısını gerçekleştirerek sandık başına gitti. Yeni kurulmuş olan Kadın Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği genel kurul toplantısında bir konuşma yapan Erzurum İl Dernekler Müdürü Feyzullah Kılıç, bu tür derneklerin devletin yetişemediği göremediği alanlarda faaliyet gösterebilen ve birçok hizmete imza atan derneklerin sürekli var olması dileklerini sundu.

Kadınların toplumdaki yerine vurgu yapan Kılıç, toplumdaki olaylara kadın gözü ile bakabilmek ve çoğu erkeğin göremediği eksiklikleri görerek bu eksiklikler ile ilgili çalışma yürütebilecek derneklerin çoğalmasını ümit ettiğini dile getirdi.

Konuşmaların ardından Başkanlık Seçimi için sandık başına giden dernek üyeleri yeni başkanlarını seçti. Dernek üyelerinin tamamının oylarını kullanmalarının ardından büyük çoğunluğu elde eden Türkan Bayrak, Kadın Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin Başkanı olarak seçildi. Yeni Başkan Türkan Bayrak, Derneğin birçok yeni faaliyete imza atacağını belirterek "Kadın elinin değdiği her yerin düzene konulduğu gibi kadın gözüyle gördüğümüz her eksikliği dernek faaliyetleri ile gidermeye çalışacağız" diye konuştu. - ERZURUM

Erzurum Kadın Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Seçim Yaptı
Erzurum Kadın Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Seçim Yaptı
Erzurum Kadın Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Seçim Yaptı

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Erzurum Kadın Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Seçim Yaptı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Emekli Yunan Amiral Andoniadis, Atina'nın tezlerini çürüttü: Oruç Reis herhangi bir ihlalde bulunmadı Ünlü şarkıcı Halsey saçlarını kazıttı! Yeni imajı herkesi şoke etti Barcelona'lı Messi, Şampiyonlar Ligi'nde 16 sezon üst üste gol atan ilk futbolcu oldu Prof. Dr. Naci Görür, İstanbul depreminde riskli bölgeleri açıkladı: Haliç'ten başlayıp Silivri'ye giden 10 km içindeki kuşak çürük Azerbaycan ordusu, Ermenistan işgalindeki Gubadlı'yı iki taraftan kuşattı! Bölge her an kontrol altına alınabilir İstanbul'da trafik denetimlerinde "uyuşturucu kiti" kullanılmaya başlandı Düğün konvoyu gibi süslenen 3 araçta 16 göçmen yakalandı Mastürbasyon davasında istediği karar çıkmayan koca, eşi ve kızından örnek verdi: Ya onlar görseydi ne olacaktı?