Erzurum Kültür ve Turizm Müdürlüğü'nden Aşure İkramı - Son Dakika

Erzurum Kültür ve Turizm Müdürlüğü'nden Aşure İkramı

26.11.2012 16:00
Erzurum Kültür ve Turizm Müdürlüğü'nden Aşure İkramı, System.String[]

Erzurum'da İl Kültür Turizm Müdürlüğü tarafından bin 500 kişiye aşure dağıtıldı.

Erzurum'da İl Kültür Turizm Müdürlüğü tarafından bin 500 kişiye aşure dağıtıldı. Kardeşlik, bereket ve birliğin simgesi olan aşureden yiyen vatandaşlar mutluluklarını dile getirdi.

İslam dini açısından birçok önemli dini olaya sahne olan Muharrem ayı dolayısıyla Erzurum'da da vatandaşlara aşure dağıtıldı. İl Kültür ve Turizm Müdürü Öztürk, yaptıkları bu programla sevgi ve bereketi herkesle paylaşmayı amaçladıklarını söyledi. Havuzbaşı'nda açılan stantta, aşurelerini Öztürk'ün elinden alan vatandaşlar, soğuk havaya aldırış etmeden keyifle aşurelerini yedi. Öztürk, bin 500 kişi için aşure hazırladıklarını, bunun da çok kısa sürede dağıtıldığını söyledi.

Erzurum Kültür ve Turizm Müdürlüğü'nden Aşure İkramı

- Kaynak: CHA

Son Dakika Yerel Erzurum Kültür ve Turizm Müdürlüğü'nden Aşure İkramı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Ermenistan'a üst düzey darbe! Dağlık Karabağ'ın sözde savunma bakanı cephede yaralandı Son Dakika: Yükselişleri durdurulamıyor! Dolar ve euro yeni güne de rekorla başladı Hollandalı Geert Wilders'tan küstah NATO çağrısı: Türkiye atılsın Akıllara durgunluk veren olay! 8 yaşındaki çocuk 3 kişiyi öldürdü 2 günlük bebeğini öldürdüğü ileri sürülen anne, canlı yayınında gözaltına alındı Uzman isim Hatay'da öldürülen teröristlerle ilgili çarpıcı detayı paylaştı: Paramotorla sınırı geçmeleri Türkiye'de ilk kez oldu Silikonlarını yenilettiği konuşulan Serenay Sarıkaya eve çağırdığı doktoruna muayene oldu Kısa çalışma ödeneği ve işten çıkarma yasağı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın imzasıyla 2 ay daha uzatıldı