Erzurum Yolu Çığ Düşmesi Sonucu Kapandı - Son Dakika

Erzurum Yolu Çığ Düşmesi Sonucu Kapandı

17.02.2012 20:52
Erzurum Yolu Çığ Düşmesi Sonucu Kapandı, System.String[]

Bingöl ve çevresinde yoğun kar yağışı hayatı olumsuz yönde etkilirken, Bingöl-Erzurum karayolu Çobantaşı Mevkii'nde çığ düşmesi sonucu kapandı.

Bingöl ve çevresinde yoğun kar yağışı hayatı olumsuz yönde etkilirken, Bingöl- Erzurum karayolu Çobantaşı Mevkii'nde çığ düşmesi sonucu kapandı.

Bingöl'de sabah saatlerinden itibaren etkili olan kar yağışı nedeniyle kent merkezindekar kalınlığı 1 metreyi, yüksek kesimlerde de 2 metreyi buldu. Bingöl-Erzurum karayolunun Karlıova İlçesi Çobantaşı Mevkii'nde çığ düşmesi sonucu bugün saat 16.30'dan itibaren ulaşıma kapadı. Bölgede mahsur kalanları kurtarmak ve yolu açma çalışmaları için sevkedilen karayolları ekipleri çalışmalarını sürdürüyor.

Bingöl- Elazığ karayonunun Kuruca Mevkii'nde çok sayıda aracın kar ve tipi nedeniyle mahsur kaldığı belirtildi. Karayolları ekipleri yoğun tipi nedeniyle mahsur kalanlara ulaşmakta güçlük yaşadıklarını söyledi.

Bu arada Genç İlçesi'nden Güzeldere Köyü'ne cenaze götüren 40 kişinin araçlarla birlikte yolda mahsur kaldıkları öğrenildi. Mahbur kalanlara ulaşmak için bölgeye ekip gönderildi.

Haber: Adil ÖNAL/Bingöl, (DHA)

(Tür: Yurt)

Erzurum Yolu Çığ Düşmesi Sonucu Kapandı
Erzurum Yolu Çığ Düşmesi Sonucu Kapandı
Erzurum Yolu Çığ Düşmesi Sonucu Kapandı

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Erzurum Yolu Çığ Düşmesi Sonucu Kapandı - Son Dakika


Son Dakika

Saldırıyı gerçekleştiren teröristler, paramotorla Münbiç'ten Amanoslar'a gelmiş Son Dakika: Eski Sağlık Bakanı Osman Durmuş, 73 yaşında hayatını kaybetti Varela'nın baldırına basan Josef de Souza direkt kırmızı kart gördü Hatay'daki patlamanın ardından ilk görüntüler geldi Jorge Jesus, 7 yıl önceki Fenerbahçe'yi unutamıyor: Beni en çok etkileyen maçtı İlk defa Ay'ın güneş gören yüzünde su bulundu İETT otobüsünde mastürbasyon yapan sapık, gözaltına alındı Borcunu ödemeyen şahsı pompalı tüfekle vurup başında bekledi