Esaretin Bedeli Filmi - Son Dakika

Esaretin Bedeli Filmi

08.07.2011 16:57
Esaretin Bedeli Filmi, System.String[]

Esaretin Bedeli filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Esaretin Bedeli filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Şaibeli bir şekilde karısını öldürmek suçundan Shawshank hapishanesine gönderilen Andy Dufresne (Tim Robbins), burada hiç alışık olmadığı bir hayat mücadelesi vermeye başlıyor. Hapishanede tanıştığı Ellis Redding (Morgan Freeman) onun en yakın dostu oluyor ve kendi deneyimleriyle Dufresne'e mücadele gücü veriyor. film, Stephen King'in aynı adlı romanından ya uyarlandı ve gösterildiği ülkelerde büyük ilgiyle karşılandı ve 7 dalda Oscar'a aday gösterildi.

Yönetmen: Frank Darabont

Senaryo: Frank Darabont, Stephen King

Oyuncular: Clancy Brown, William Sadler, Bob Gunton, Morgan Freeman, Tim Robbins

Filmin Türü: Suç, Drama,

Orijinal Adı: The Shawshank Redemption

Yapımcı Firma: Castle Rock Entertainment

Yapım Yılı: 1994

Yapım Ülkesi: ABD

Orijinal Dili: İngilizce, İtalyanca

Filmin Süresi: 142 dk.

Dağıtıcı Firma: Castle Rock Entertainment

Vizyon Tarihi: 10.03.1995

Esaretin Bedeli Filmi

Son Dakika Güncel Esaretin Bedeli Filmi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Galatasaray'ın Aralık ayındaki olağanüstü genel kurulu, koronavirüs nedeniyle yapılamayacak Korona aşısı geliştirmişlerdi! Putin'in aşı olup olmadığına Kremlin'den ilginç yanıt: Şu an imkansız Sokak ortasında lüks cipte infaz: 2 kişi yaşamını yitirdi Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi çifti ikinci bebeklerinin müjdesini verdi Eşi, kayınvalidesi ve görümcesi koronadan vefat eden kadın, karnındaki bebeği de üzüntüden kaybetti Erdoğan'dan Arınç'a bir tepki daha: Türkiye'de hiçbir şey yapılmamış gibi konuşmalarını kabul edemeyiz HDP'li Hasan Özgüneş'in "Mustafa Kemal, Kürdistan'a geldi" sözleri Meclis'i karıştırdı Reuters: Erdoğan, döviz rezervleri eriyince Merkez Bankası Başkanı Murat Uysal'ı görevden aldı