Pes dedirten sapıklık! Eşeğin cinsel organını iple bağladılar - Son Dakika

Pes dedirten sapıklık! Eşeğin cinsel organını iple bağladılar

14.11.2019 11:08

Bir ucu boynuna, diğer ucu da cinsel organına bağlanmış iple araziye bırakılan eşeği, Kemer Belediyesi Sahipsiz Hayvan Bakımevi sorumlusu veteriner hekim Fevzi Uzun kurtardı.

Antalya'da, bir ucu boynuna, diğer ucu da cinsel organına bağlanmış iple araziye bırakılan eşeği, veteriner hekim Fevzi Uzun kurtardı. Sahipsiz hayvanları beslediği sırada eşeğin durumunu fark eden Uzun, ipi kesip hayvanı kontrol ettikten sonra araziye yeniden bıraktı.

TESADÜFEN KARŞILAŞTI

Kemer Belediyesi Sahipsiz Hayvan Bakımevi sorumlusu veteriner hekim Fevzi Uzun, dün mesai sonrası evinin bulunduğu Beycik Mahallesi'nde her akşam yaptığı gibi sahipsiz hayvanları beslemeye çıktı. Saat 19.00 sıralarında Uzun'un yanına bir eşek yaklaştı.

GÖRDÜĞÜ MANZARA DEHŞETE DÜŞÜRDÜ

Hayvanın bir anda ürkerek uzaklaştığını gören Fevzi Uzun, yanına yaklaştığında durumu fark etti. Fevzi Uzun, eşeğin boynuna bağlı ipin diğer ucunun ise hayvanın cinsel organına sıkı biçimde bağlandığını gördü. Otomobilindeki çakıyla ipleri kesen veteriner hekim Fevzi Uzun, hayvanı yaşadığı acı durumdan kurtararak, besledikten sonra serbest bıraktı.

CEP TELEFONU KAMERASIYLA KAYDETTİ

Eşeğe yapılan eziyeti cep telefonu kamerasıyla kaydeden Uzun'un sosyal medyada paylaştığı görüntüler, izleyenlerden büyük tepki aldı.

Pes dedirten sapıklık! Eşeğin cinsel organını iple bağladılar
Pes dedirten sapıklık! Eşeğin cinsel organını iple bağladılar

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Pes dedirten sapıklık! Eşeğin cinsel organını iple bağladılar - Son Dakika

YORUMLAR (34)
  • Ego : eskiden elbet öbür tarafta bunları yapanlar görecek gününü deniyordu ya son dönem öyle değil olayları takip edin şaşıracaksınız!!!bu dünyada ödetiyor YARADAN ama kendisi ama sevdiği birileri ödüyor kimi kanser oluyor çekiyor kimi ÖLEMİYOR ölmeyi bekliyor İBRETLİK oluyorlar YARADAN Yarına bırakıyor ama YANINA bırakmıyor bakalım yabanın başına neler gelecek umarım manşete düşer görürüz biz de ...tez zaman da ... sessiz KULLARA dokunmayın!!! Cevap Yaz 3 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Bayern Münih, evinde Atletico Madrid'i 4-0 mağlup etti ABD'den tehdit gibi S-400 sözleri: Türkiye füzeleri test ederek çok şeyi feda etti 13 yaşındaki kıza aşk mektubu yazan 61 yaşındaki sapık tutuklandı Dondurucudan çıkardıkları erişteyi yiyen aynı aileden 9 kişi hayatını kaybetti Masumlar Apartmanı'nın "Han"ı Birkan Sokullu'nun eski eşinin ünlü oyuncu olduğu ortaya çıktı Giydiği çorap nedeniyle eleştirildikten sonra reklam teklifi bekleyen Seda Sayan'ın başına talih kuşu kondu Bilim insanlarından yeni araştırma! Koronavirüsün insanı nasıl hasta ettiği ortaya çıktı Korkutan görüntüler! Koronavirüsten ölenler hastane koridoruna dizildi