Esenler'de bir evden 3 kamyon çöp çıkartıldı - Son Dakika

Esenler'de bir evden 3 kamyon çöp çıkartıldı

12.01.2021 14:38

- Esenler'de bir evden 3 kamyon çöp çıkartıldı Esenler'de bir evde ağır kokular gelmesi üzerine belediye ekipleri harekete geçti.

- Esenler'de bir evden 3 kamyon çöp çıkartıldı

İSTANBUL - Esenler'de bir evde ağır kokular gelmesi üzerine belediye ekipleri harekete geçti. Psikolojik problemleri olan bir kadının evinden yaklaşık 3 kamyonet dolusu çöp çıkarıldı.

Esenler Kazımkarabekir Mahallesi'nde 5 katlı bir binada oturan vatandaşlar 67 yaşındaki Fatma Akmanoğlu'na ait evin bodrum katında yoğun kokular geldiğini fark etti. Apartman sakinleri durumu belediye ekiplerine bildirdi. Eve gelen Esenler Belediyesi ekipleri psikolojik rahatsızlıkları olduğu öğrenilen kadının evinden yaklaşık 3 kamyonet dolusu çöp çıkardı. Rahatsızlığı olduğu öğrenilen kadının başka bir evde kaldığı topladığı çöpleri kendisine ait olan o dairede sakladığı öğrenildi.

YORUMLAR
500
Cumhurbaşkanı Erdoğan, kentsel dönüşümde hak sahibi ailenin evine konuk oldu Cumhurbaşkanı Erdoğan, kentsel dönüşümde hak sahibi ailenin evine konuk oldu Cuhmurbaşkanı Erdoğan aileyi ziyaret etti Cuhmurbaşkanı Erdoğan aileyi ziyaret etti Cumhurbaşkanı Erdoğan, kentsel dönüşüm hak sahibi ailenin evine konuk oldu Cumhurbaşkanı Erdoğan, kentsel dönüşüm hak sahibi ailenin evine konuk oldu
Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Esenler'de bir evden 3 kamyon çöp çıkartıldı - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement