Markette sıkıştırdığı kız çocuğuna cinsel istismarda bulunmuştu! Otogarda kıskıvrak yakalandı - Son Dakika

Markette sıkıştırdığı kız çocuğuna cinsel istismarda bulunmuştu! Otogarda kıskıvrak yakalandı

11.12.2020 19:58

İstanbul Esenler'de bir markette küçük kız çocuğuna cinsel istismarda bulunan sapığın görüntülerinin sosyal medyada yayınlanması üzerine harekete geçen ekipler, şüpheliyi otogarda kıskıvrak yakaladı.

İstanbul Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, Esenler İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlilerince, bazı sosyal medya hesaplarında "zihinsel engelli bir kız çocuğuna bir markette cinsel taciz anları" şeklinde yapılan paylaşıma istinaden yürütülen çalışmaya ilişkin şunlar kaydedildi:

"Kazım Karabekir Mahallesi Endülüs Caddesi üzerinde bir iş yerinde gerçekleştiği anlaşılan konu ile ilgili paylaşımda taciz ettiği iddia olunan şahsın A. Ö. olduğu tespit edilmiş, şüpheli şahıs görevlilerimizce İstanbul Bayrampaşa Otogarı'nda yakalanarak gözaltına alınmıştır. Şüpheli şahsa yaptırılan fotoğraf teşhisinde, şüpheli şahıs, mağdur şahıs ile ilgili görevlileri yanıltmak amacı ile kasıtlı olarak yanlış teşhis ve yönlendirmede bulunmuştur. Devam eden çalışmalarda yaşı küçük mağdur şahsın kimliği tespit edilmiş, ifadesi alınmak üzere Çocuk Büro Amirliğine intikal ettirilmiştir. Konu ile ilgili tahkikat devam etmektedir."

"SORUŞTURMA TİTİZLİKLE YÜRÜTÜLMEKTE"

Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığınca yapılan açıklamada, Esenler'de bir marketteki taciz iddialarıyla ilgili olarak, "Alınan ihbar üzerine başsavcılığımızca başlatılan soruşturma kapsamında bir markette A.Ö'nün 2009 doğumlu çocuğa cinsel istismarda bulunduğu saptanmış olup, kimliği tespit edilen şüpheli il dışına kaçmaya çalışırken Bayrampaşa Otogarı'nda gözaltına alınmıştır. Soruşturma çocuğun üstün yararı gözetilerek titizlikle sürdürülmekte olup, şüpheli 12 Aralık'ta başsavcılığımızda hazır edilecektir" denildi.

YORUMLAR (2)
500
İmamoğlu, Üniversiteli Gençlerle Buluştu: 'Düşünce Suçu Diye Bir Şey Olamaz' İmamoğlu, Üniversiteli Gençlerle Buluştu: 'Düşünce Suçu Diye Bir Şey Olamaz' Eşini öldürmekten müebbet hapse çarptırılan firari hükümlü Bodrum'da yakalandı Eşini öldürmekten müebbet hapse çarptırılan firari hükümlü Bodrum'da yakalandı Tevfik Göksu, 'Esenler'deki mülteciler sizi rahatsız ediyor mu?' sorusuna yanıt verdi: 57 bin mülteci var, bize yansıyan sorun yok Tevfik Göksu, 'Esenler'deki mülteciler sizi rahatsız ediyor mu?' sorusuna yanıt verdi: 57 bin mülteci var, bize yansıyan sorun yok
Kaynak: AA

Son Dakika 3. Sayfa Markette sıkıştırdığı kız çocuğuna cinsel istismarda bulunmuştu! Otogarda kıskıvrak yakalandı - Son Dakika


Advertisement