Esenler'deki "Kitap Okumak Nefes Almaktır" Projesi - Son Dakika

Esenler'deki "Kitap Okumak Nefes Almaktır" Projesi

18.01.2012 14:40
Esenler'deki

"Kitap okumak nefes almaktır" projesi kapsamında Yeni Şafak Gazetesi yazar Hilal Kaplan, ev kadınları ile bir araya geldi.

Esenler Belediyesi tarafından hayata geçirilen

"Kitap okumak nefes almaktır" projesi kapsamında Yeni Şafak Gazetesi yazar Hilal Kaplan, ev kadınları ile bir araya geldi.

Belediyeden yapılan açıklamada, Fevzi Çakmak Halk Kütüphanesi ve Bilgi Merkezi'nde proje kapsamında seminer veren Kaplan'ın, otoriter rejimlerin olduğu toplumlarda otoriter metotlarla halkın bilgilendirildiğini söylediği kaydedildi.

Açıklamada, Kaplan'ın kadınlara kitap okumanın önemini anlattığı ifade edilerek, otoriter rejimin özellikle gençlere yönelerek onlarını toplumsal bir grup olarak önemsediklerini, cumhuriyetin kuruluşundan itibaren otoriter rejimin hami olduğunu öne sürdüğü bildirildi.

- İSTANBUL

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Esenler'deki 'Kitap Okumak Nefes Almaktır' Projesi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Futbol yorumcusu Sinan Engin'in koronavirüs testi pozitif çıktı Gözü dönen şahıs, önce ayrıldığı nişanlısı ve annesini sonra kendini öldürdü Meteoroloji'den 13 il için için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı İnşaatta elleri ve ayakları bağlı kız çocuğu bulundu MAK Danışmanlık, son seçim anketinin sonuçlarını paylaştı! Barajı üç parti geçiyor Azerbaycan'dan darbe yiyen Paşinyan, halkını tehdit etti: Geri duranları, kaçanları ağır cezalandıracağız Son Dakika: Sağlık Bakanlığı, sağlık çalışanlarına istifa, emeklilik ve izin yasağı getirdi Selçuk Bayraktar'dan Tele1 TV'nin İHA'larla ilgili haberine sert tepki: Siz isteseniz de istemeseniz de uçacak