İstanbul'da kızlar, sokak ortasında birbirlerine girdi - Son Dakika

İstanbul'da kızlar, sokak ortasında birbirlerine girdi

İstanbul Esenyurt'ta kızlar arasında çıkan tartışma tekme tokat kavgaya dönüştü. O anlar cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.

Esenyurt Cumhuriyet Meydanı'nda kızlar arasında tartışma çıktı. Kısa sürede alevlenen tartışmada bir kızın başka bir kıza tekme attığı o anlar cep telefonu kamerasına yansıdı.

ÇEVREDEKİLER MÜDAHALE ETTİ

Çıkan kavgada herhangi bir yaralama olmazken, kısa sürede çevrede toplanan vatandaşların müdahalesi ile taraflar ayrıldı. Sakinleşen taraflar daha sonra olay yerinden uzaklaştı.

İstanbul'da kızlar, sokak ortasında birbirlerine girdi

Haber Yayın Tarihi: 06.08.2020 09:13 - Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa İstanbul'da kızlar, sokak ortasında birbirlerine girdi - Son Dakika

YORUMLAR (6)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Maske takmadığı için ceza yazılmak istenen kişi polisin dalgınlığından faydalanıp kaçtı Eski Sinop Belediye Başkanı Zeki Yılmazer, tartıştığı kişiyi vurdu 51 yaşındaki Jennifer Lopez'den gençlere taş çıkartan bikinili poz Genç kız, bakıcılığını yaptığı 13 yaşındaki çocuktan hamile kaldı Kasımpaşa, sahasında Çaykur Rizespor'u 2-0 mağlup etti Annie Kilner'ın, Kyle Walker'la ayrı oldukları sürede 20 yaşında biriyle ilişki yaşadığı ortaya çıktı Boşanmak üzere olduğu hamile eşini bıçaklayarak yaraladı Konyaaltı Sahili'nde görülen Türk denizaltısı turistleri şaşırttı