Eser Yenenler Yeni Sevgilisiyle Gittiği Düğünde Eski Sevgilisiyle Pişti Oldu - Son Dakika

Eser Yenenler Yeni Sevgilisiyle Gittiği Düğünde Eski Sevgilisiyle Pişti Oldu

2 yıl önce

İbrahim Büyükak'ın pazar günü düzenlenen düğün törenine yeni sevgilisi Berfu Yıldız'la katılan Eser Yenenler, eski sevgilisi Dila Tarkan'la burun buruna geldi.

Eser Yenenler Yeni Sevgilisiyle Gittiği Düğünde Eski Sevgilisiyle Pişti Oldu, System.String[]

İbrahim Büyükak uzun süredir birlikte olduğu Nurdan Beşen'le geçtiğimiz pazar günü nikah masasına oturdu. Çiftin düğün törenine ailesi ve yakın dostları katıldı.

KREDİYLE TATİLE YOLLAMIŞTI

Eser Yenenler 2016 yılında sosyetik güzel Dila Tarkan'la aşk yaşamıştı. Hatta o dönemde parasız olmasına rağmen sosyetik sevgilisini Bali'ye tatile götürmek için banka kredisi çektiğini, ayrıldıktan sonra da borç ödediğini anlatmıştı.

Eser Yenenler ve eski sevgilisi Dila Tarkan

PİŞTİ OLDU

Bir süredir 2015 Miss Turkey 4. güzeli Berfu Yıldız'la birlikte olan Eser Yenenler, Üç Adam ekibinden yakın dostu İbrahim Büyükak'ın düğününde şoke oldu. Yenenler, eski sevgilisi Dila Tarkan'la göz göze gelmemek için büyük çaba sarf etti.

NİSPET YAPTI

Düğünde çektirdiği fotoğrafları Instagram hesabından paylaşan Berfu Yıldız, adeta nispet yaptı. Yıldız, sevgilisiyle çektirdiği fotoğrafları kalp koyarak paylaştı.

Eser Yenenler ve Berfu Yıldız;

Eser Yenenler Yeni Sevgilisiyle Gittiği Düğünde Eski Sevgilisiyle Pişti Oldu
Haber Yayın Tarihi: 08.05.2018 09:35 

YORUMLAR


Son Dakika

Yaptığı tespihlerle hayran bırakıyor! Erdoğan'ın koleksiyonunda 20 tespihi var
Emekli maaşlarına 74 ile 356 lira arasında artış göründü Ahmet Davutoğlu'nun Gelecek partisiyle ilgili ilk anket değerlendirmeleri geldi