ESET Türkiye'ye 'Yükselen Yıldız' Ödülü - Son Dakika

ESET Türkiye'ye 'Yükselen Yıldız' Ödülü

05.07.2017 09:54
ESET Türkiye'ye 'Yükselen Yıldız' Ödülü

Türkiye'nin şirketleri dijital güvenlikte ESET'i tercih ediyor.

ESET Türkiye, kurumsal kategoride elde ettiği başarı sayesinde global ESET sistemi içinde 166 ülke arasında 'Enterprise Champion 2017' ilan edildi ve 'Rising Star - Yükselen Yıldız' plaketiyle ödüllendirildi. ESET Türkiye, bu ödülü, orta ve büyük ölçekli işletmeler segmentindeki müşteri sayısını %12 arttırması sayesinde aldı.

Dünyanın en büyük bilgi güvenliği şirketlerinden biri olan ESET'in 166 ülkedeki temsilcisi 29 Mayıs – 02 Haziran 2017 tarihleri arasında Yunanistan'ın Atina kentinde düzenlenen küresel iş ortakları konferansında (ESET Partner Conference) bir araya geldi.166 ülke arasında 'Enterprise Champion 2017' ilan edildi ve 'Rising Star' yani 'Yükselen Yıldız' plaketiyle ödüllendirildi.

RİSİNG STAR

ESET'in Türkiye'deki temsilcisi ve münhasır distribütörü Stratus Bilişim Sistemleri A.Ş., bu konferansta 166 ülke arasında 'Enterprise Champion 2017' ilan edildi ve 'Rising Star' yani 'Yükselen Yıldız' plaketiyle ödüllendirildi.
ESET Türkiye, Enterprise olarak tanımlanan kurumsal kategoride ve özellikle de orta ve büyük ölçekli işletmeler segmentinde son bir yılda yüzde 12'ye ulaşan oranda müşteri büyümesi ile elde etti.

TÜRKİYE'NİN EN KALABALIK İNTERNET GÜVENLİĞİ KADROSUNA SAHİBİZ

Ödülü değerlendiren ESET Türkiye CEO'su Alain Soria, "Dijital güvenlik konusunda Türkiye'de kurumların artan oranda ESET yazılımlarını tercih etmesi, bizi küresel ESET sistemi içinde yükselen yıldız haline getirdi" açıklamasını yaptı.

Soria, sözlerini şöyle sürdürdürdü: "ESET, global düzeyde 1300 kişiye ulaşan personeliyle hizmet veriyor. ESET Türkiye olarak ise 55 kişilik ekibimizle antivirüs ve internet güvenliği konusunda Türkiye'deki en kalabalık, en iyi ve en istikrarlı hizmet kadrosunu bulunduruyoruz. Ayrıca 7/24 Türkçe Teknik Destek hizmetimiz, bu konuda Türkiye'deki ilk uygulama olarak öne çıkıyor. Tüm bunlar ESET Türkiye'yi, kurumların aradığı etkili dijital güvenlik ve istikrarlı hizmetin en doğru adresi haline getiriyor."

YORUMLAR
500
NATO Zirvesi'ndeki Türkiye rüzgarı, Yunanistan muhalefetini çıldırttı: Bizim için acı bir diplomatik yenilgi NATO Zirvesi'ndeki Türkiye rüzgarı, Yunanistan muhalefetini çıldırttı: Bizim için acı bir diplomatik yenilgi 19. Akdeniz Oyunları 19. Akdeniz Oyunları LPG ithalatı nisanda yıllık bazda yüzde 17 arttı LPG ithalatı nisanda yıllık bazda yüzde 17 arttı
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel ESET Türkiye'ye 'Yükselen Yıldız' Ödülü - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement