Eşi Mahkemeye Girmediği İçin Boşanamıyor - Son Dakika

Eşi Mahkemeye Girmediği İçin Boşanamıyor

12.01.2012 10:05
Eşi Mahkemeye Girmediği İçin Boşanamıyor, System.String[]

Kars'da oturan 38 yaşındakik Ayfer A., 4 yıl önce evi terkeden kocası mahkemelere katılmadığı için boşanamıyor.

Kars merkez Alparslan Mahallesinde oturan 38 yaşındakik Ayfer A., 4 yıl önce evi terkeden kocası mahkemelere katılmadığı için boşanamıyor.

Yaklaşık 17 yıl önce Yunus A. ile yaptığı evlilikten biri kız, 4 çocuk sahibi olan Ayfer A., tek odalı bir gecekondu evde yaşam savaşı veriyor.

İlköğretim 7'nci sınıf öğrencisi 13 yaşındaki oğlu Emre'nin ayakkabı boyacılığı yaparak kazandığı parayla geçimini sağladıklarını anlatan Ayfer A., "4 yıl önce eşim evi terketti. Kendisinden haber alamayınca boşanma davası açtım. Duruşmalara katılmadığı için bir türlü ayrılamıyoruz." dedi.

Eşi Mahkemeye Girmediği İçin Boşanamıyor

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Eşi Mahkemeye Girmediği İçin Boşanamıyor - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Sokak ortasında öldürülen Hazal'ın son mesajları ortaya çıktı: Silahla gelip beni bir yere kilitledi Son Dakika! Ermenistan'a ait 400 askerin bulunduğu 556'ncı alay taburunun tamamına yakını etkisiz hale getirildi Cem Yılmaz'dan Fahrettin Koca'ya çağrı: Sağlık personellerine moral toplantısı verin, ücret almadan gelirim Dolar 7,82 ile son iki haftanın en düşük seviyesini gördü Adana'da, morgda cenaze bekleyen çiftin otomobilindeki külçe altınlar çalındı Çoban uyuya kalınca kurtlar sürüye saldırdı: 30 koyun telef, 50'si kayıp 13 yaşındaki oğlu öldürülen anne: Bıçak görmeye dayanamıyorum Ermenistan'a cepheyi dar eden SİHA'lar, Azerbaycan halkının gündemi oldu: Ele geçirilen köylere "Bayraktar" adı verilsin