Son Dakika Haberleri: Eşi Okan Kurt'un Şirketlerine Haciz Gelen Demet Akalın, 500 Bin TL'lik Saat Aldı

Eşi Okan Kurt'un Şirketlerine Haciz Gelen Demet Akalın, 500 Bin TL'lik Saat Aldı

6 ay önce

Eşi Okan Kurt'un iş yerine haciz gelmesiyle evliliklerinde zor günler geçiren şarkıcı Demet Akalın, konserlerden kazandığı parayla kendisine 500 bin TL'lik saat aldı.

Lojistik şirketi olan ve DJ'lik yapan eşi Okan Kurt'un 100 milyon TL borcu olduğu söylenen Demet Akalın, yoğun geçen yaz konserinde kendini ödüllendirdi. Demet Akalın, beach ve gece kulüpleri sahneleri sonrasında kendine 500 bin TL değerinde bir saat aldı.

İCRA BORÇLARINI UNUTTURAN LÜKS SAAT

Lüks marka kıyafetlere ve çantalara verdiği paralarla dikkat çeken şarkıcı, Engin Altan Düzyatan, Nusret Gökçe, Arda Turan, Burak Yılmaz, Alişan, Burcu Esmersoy ve Burak Özçivit gibi isimlerin kullandığı 500 bin TL değerinde olan Patek Philippe Geneve Nautilus siyah kadran altın kaplama saat aldı.

Demet Akalın'ın Sosyal Medya Yasağını Yıkan Okan Kurt, Instagram Hesabı Açtı

Demet Akalın, Eşi Okan Kurt'tan Boşanmayacağını Açıkladı

Eşi İcralık Olan Demet Akalın, 10 Bin Liralık Çizmesi ve Yeni İmajıyla Konser Verdi

Eşinin İşyerine Haciz Gelen Demet Akalın: Sağlam Borcu Var, Allah Kolaylık Versin

Okan Kurt'un Hacizlik Olan Şirketi İçin Mal Varlıkları Satışa Çıkartılıyor


YORUMLAR


Doğru Çıkan Tahminleriyle Bilinen Google, Türkiye'deki Yerel Seçim İçin Öngörüsünü Açıkladı Hasta Çocuklar Ağlayarak Sıra Beklerken Doktor Bilgisayarından Oyun Oynadı

Son Dakika! AK Parti Sözcüsü Çelik, Hatay Belediye Başkanı'nın "Suriyeliler Hatay'da Aday Çıkarırsa Seçimi Kazanır" Sözlerine Yanıt Verdi