Siyanürle ailesini ve kendini öldüren Bahattin Delen'in telefonundaki mesaj ortaya çıktı - Son Dakika

Siyanürle ailesini ve kendini öldüren Bahattin Delen'in telefonundaki mesaj ortaya çıktı

3 ay önce

Bakırköy'de eşi ve çocuğuyla birlikte cansız bedeni bulunan Bahaddin Delen'in telefonunda "Önce eşimi ve çocuğumu zehirleyip sonra kendim intihar edeceğim" ifadelerinin yer aldığı mesaj ortaya çıktı. Yapılan incelemelerde ailenin kanında siyanür tespit edildi.

Bakırköy'de evde ölü bulunan Bahattin Delen eşi Zübeyde Delen ve çocukları Ali Delen'in cenazesi Alibeyköy Gasilhanesi'ne getirildi. Bahattin Delen'in telefonunda, "Önce eşimi ve çocuğumu zehirleyip sonra kendim intihar edeceğim" şeklinde mesaj olduğu öğrenildi.

AİLENİN ÖLÜM NEDENİ SİYANÜR

Adli Tıp Kurumu'ndaki ilk incelemede Bahattin Delen, Zübeyde Delen ve Ali Delen'de siyanür alımına bağlı değişimler dışında başlıca patolojik bulgu saptanamadığı belirtildi. Delen ailesine yapılan kan testinde, öldürücü düzeyde siyanür tespit edildiği kaydedildi.

"ÖNCE EŞİMİ VE ÇOCUĞUMU ZEHİRLEYİP..."

Baba Bahattin Delen'in telefonunda yapılan inceleme ise bir yakınına hitaben yazdığı ancak gönderilmeyen kayıtlı mesajda "Önce eşimi ve çocuğumu zehirleyip sonra kendim intihar edeceğim" yazdığı belirlendi.

Öte yandan cenazeler Adli Tıp Kurumu Morgu'ndan alınarak, Alibeyköy Gasilhanesi'ne götürüldüi. Cenazelerin yarın öğle namazı sonrası Fatih Camii'nde düzenlenecek cenaze töreniyle son yolculuklarına uğurlanacakları öğrenildi.

NE OLMUŞTU?

İstanbul Bakırköy'de Osmaniye Mahallesi'nde aynı aileden 3 kişinin cesedine ulaşıldı. Polis ekipleri yaptıkları ilk incelemede siyanürle intihar ihtimali üzerinde durdu. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, aile babası Bahattin Delen'in ekonomik sıkıntılar nedeniyle girdiği buhran sonucu ailesine kıydıktan sonra intihar ettiğini açıkladı.

Siyanürle ailesini ve kendini öldüren Bahattin Delen'in telefonundaki mesaj ortaya çıktı
İçişleri Bakanı Soylu'dan siyanür satışı açıklaması: Gerekli adım atılacak

Bakırköy'de evlerinde ölü bulunan ailenin yürekleri dağlayan fotoğrafı ortaya çıktı

Ölümler peş peşe geliyor! Türkiye'nin Google'daki 'siyanür' aratmaları şoke etti

Bakırköy'deki siyanür vahşetinde yürek yakan detay! Anne, kapıya kadar gelmiş

Haber Yayın Tarihi: 15.11.2019 04:46 Kaynak: DHA

YORUMLAR


Son Dakika

Haftada ortalama 5 kişi jigolo çetesinden şikayetçi oluyor
Erdoğan'ın çıkışı sonrası TİM düğmeye bastı! Etiketlerde 'Made in Türkiye' dönemi başlıyor Müge Anlı, 12 yaşındaki kızının tacizine sessiz kalan kadını yayından kovdu

Son Dakika Haberleri