Esin Özgener Kabri Başında Anıldı - Son Dakika

Esin Özgener Kabri Başında Anıldı

13.03.2018 11:09
Esin Özgener Kabri Başında Anıldı, System.String[]

Altay Spor Kulübü ve Ege Tütün İhracatçıları Birliğinin eski başkanlarından Esin Özgener, vefatının 10'uncu yılında mezarı başında anıldı.

Altay Spor Kulübü ve Ege Tütün İhracatçıları Birliğinin eski başkanlarından Esin Özgener, vefatının 10'uncu yılında mezarı başında anıldı.

Özgener'in Işıkkent Mezarlığındaki kabri başında anma töreni düzenlendi.

Esin Özgener'in oğlu Ege Tütün İhracatçı Birliği Başkanı ve eski TFF Başkanı Mahmut Özgener, burada yaptığı konuşmada, babasının her zaman kendisine yol açtığını belirtti.

İzmir'i Sevenler Platformu Başkanı Sancar Maruflu ise Esin Özgener'in doğduğu 12 Mart'ta hayata gözlerini yumduğunu belirtti.

Tören, edilen dualar ve lokma dağıtımıyla sona erdi.

Anma törenine Özgener'in ailesinin yanı sıra iş ve spor dünyasından birçok isim katıldı.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Esin Özgener Kabri Başında Anıldı - Son Dakika


Son Dakika

Son Dakika! Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'ndan kaçırılan 15 denizciyle ilgili açıklama: Şu ana kadar korsanlardan bir haber yok Fenerbahçe, İrfan Can için Başakşehir'le görüşmek adına mektup yolladı Fransız gazetesinde dikkat çeken manşet: Erdoğan Paris'e 3 saat uzaklıkta Osmanlı İmparatorluğu kuruyor Kağıt toplayıcısı, 2'si kadın 3 yabancı uyruklu şahsı art arda bıçakladı Sosyal deney sırasında söyledikleri yüreklere dokundu! Herkes bu çocuğu arıyor Kendini tanrı zanneden adam, babasının kesik başıyla sokaklarda dolaştı Son Dakika: Esnaf ve sanatkarların faiz destekli kredilerinde 6 aylık taksitleri ertelenecek 14 yaşındaki kıza yapılan iğrenç istismar "Anne beni en yakınından koruyamadın" notuyla ortaya çıktı