Eşini 5 yaşındaki çocuğunun gözü önünde öldürmüş (2) - Son Dakika

Eşini 5 yaşındaki çocuğunun gözü önünde öldürmüş (2)

21.05.2022 22:05
Eşini 5 yaşındaki çocuğunun gözü önünde öldürmüş (2)

TUTUKLANDIİzmir'in Konak ilçesinde, boşanma aşamasındaki eşi Cansu Aydoğdu'yu (31) öldüren, aynı bıçakla kayınvalidesi Nedime Geyikler'i de ağır yaralayan Metin Aydoğdu (37), sevk edildiği adliyeye nöbetçi hakimlikçe tutuklanarak cezaevin gönderildi.

TUTUKLANDI

İzmir'in Konak ilçesinde, boşanma aşamasındaki eşi Cansu Aydoğdu'yu (31) öldüren, aynı bıçakla kayınvalidesi Nedime Geyikler'i de ağır yaralayan Metin Aydoğdu (37), sevk edildiği adliyeye nöbetçi hakimlikçe tutuklanarak cezaevin gönderildi.

Azat YILDIZ/İZMİR, -


YORUMLAR
500
Camilerdeki korsan müzik yayınını paylaştığı gerekçesiyle yargılanan CHP'li Banu Özdemir, ikinci kez beraat etti Camilerdeki korsan müzik yayınını paylaştığı gerekçesiyle yargılanan CHP'li Banu Özdemir, ikinci kez beraat etti İzmir'e Aynı Gün 3 Kruvaziyer Gemisi Yanaştı İzmir'e Aynı Gün 3 Kruvaziyer Gemisi Yanaştı Ayvalık sporunda tarihi bir gün daha yaşandı Ayvalık sporunda tarihi bir gün daha yaşandı
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Eşini 5 yaşındaki çocuğunun gözü önünde öldürmüş (2) - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement