İçler acısı görüntü! Karısını bacakları çürüyene kadar döven koca 8 yıl hapis aldı - Son Dakika

İçler acısı görüntü! Karısını bacakları çürüyene kadar döven koca 8 yıl hapis aldı

15.09.2019 10:34

İzmir'in Buca ilçesinde, karısını yumruklayıp oklava ve kemerle döverek parmağını kıran cani koca, 8 yıl 4 ay 15 gün hapis cezasına çarptırıldı.

İzmir'in Buca ilçesinde, eşi S.C.'yi (30) yumruklayıp, oklava ve kemerle döverek parmağını kırdığı iddiasıyla tutuksuz yargılanan Uğur C. (36), 8 yıl 4 ay 15 gün hapis cezasına çarptırıldı. Sanık, 'eziyet' suçundan ise beraat etti.

"SEN KİMİNLE MESAJLAŞIYORSUN"

Buca'nın Çamlıpınar Mahallesi'nde yaşayan S.C., iki çocuğunun babası Uğur C.'den gördüğü şiddet nedeniyle 2017 yılında evi terk etmeye karar verdi. Başka bir yere taşınmak için mahalledeki emlakçıdan yardım istedi. Uğur C., tanımadığı bir numarayla eşinin mesajlaşmasını gördü. İddiaya göre Uğur C. eşine, "Sen kiminle mesajlaşıyorsun, oklavayı al, odaya gir" dedi, S.C. de korkudan denileni yaptı.

OKLAVA İLE DÖVDÜ, DUDAĞINI PATLATTI

Uğur C., yatakta uzanan eşini önce yüzüstü, ardından sırtüstü yatırarak oklava ile dövmeye başladı. S.C., eşine karşı koymak için elini uzattığında parmağı kırıldı. Dayak sırasında oklava da kırıldı. Uğur C., bu kez S.C.'yi yumrukladı, pantolonun kemerini çıkarıp dövdü. S.C.'nin bacaklarının ön ve arka tarafı, bilekleri, oklava ve kemer darbeleriyle morardı, dudağı patladı.

Olayın ardından darp raporu alan S.C., bir yakını ile polis merkezine gidip şikayetçi oldu. Gözaltına alınan Uğur C., savcılık sorgusunun ardından serbest kaldı. S.C.'nin avukatı Erdal Benice sanığın serbest kalmasına itiraz edip, müvekkilinin içler acısı halinin fotoğraflarını da dilekçesine ekledi. Bunun ardından Uğur C. hakkında yakalama kararı çıkarıldı. Olayı hatırlamadığını, tartıştıklarını, sonra da yatıp uyuduğunu söyleyen Uğur C., bu kez tutuklandı.

İLK DURUŞMADA TAHLİYE EDİLDİ

Uğur C. hakkında, 'kasten ağır yaralama', 'eziyet çektirme', 'kişiyi hürriyetinden yoksun kılma' ve 'hakaret' suçlarından toplam 7 yıl 3 aydan 27 yıl 3 aya kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı. İzmir 32. Asliye Ceza Mahkemesi'nde görülen davanın ilk duruşmasında Uğur C. tahliye edildi.

DURUŞMAYA KATILMADI

Davanın karar duruşmasına mağdur S.C., Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı avukatı Neslihan Ersoy Sevindik ve tarafların avukatları katıldı. Tutuksuz sanık Uğur C. ise duruşmaya gelmedi. Hakim, tüm tanıkların dinlendiğini belirterek verdiği kararla sanık Uğur C.'ye 'cebir ve tehdit ile kişi hürriyetinden yoksun kılma' suçundan 4 yıl, 'kasten yaralama' suçundan 4 yıl 4 ay 15 gün hapis cezası verirken, 'hakaret' suçundan verdiği 90 gün hapis cezasını 1800 lira adli para cezasına çevirdi. Ayrıca sanığa 'tehdit' suçundan ceza verilmesine yer olmadığına ve 'eziyet' suçundan ise beraatine karar verdi.

8 YIL 4 AY 15 GÜN HAPİS CEZASINA ÇARPTIRILDI

Toplamda 8 yıl 4 ay 15 gün hapis cezasına çarptırılan sanık hakkında herhangi bir indirim uygulanmazken, işlediği suçun niteliği göz önüne alınarak hükmün açıklanmasının geri bırakılmasına yer olmadığı belirtildi. Yargılama sırasında tahliye edilen sanık, cezasının kesinleşmesinin ardından cezaevine girecek.

İçler acısı görüntü! Karısını bacakları çürüyene kadar döven koca 8 yıl hapis aldı
İçler acısı görüntü! Karısını bacakları çürüyene kadar döven koca 8 yıl hapis aldı
İçler acısı görüntü! Karısını bacakları çürüyene kadar döven koca 8 yıl hapis aldı

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel İçler acısı görüntü! Karısını bacakları çürüyene kadar döven koca 8 yıl hapis aldı - Son Dakika

YORUMLAR (84)
  • ADAM MADAM: KARDEŞİM ADAM HAKLI ULAN SENİN KOCAN VAR NE DİYE GİDİP ONLA BUNLA KONUŞUYORSUN KİMİLERİ KALKIP YARGISIZ İNFAZ YAPIYOR ABİM ABLAM BAK KİMSE BOŞ YERE ŞİDDET UYGULAMAZ MİSAL VERİYORUM BUNU OKUYAN HER KİMSE SENİN EŞİN TUTUP BAŞKASIYLA KONUŞSA İLK BAŞTA UYARDIN KIZDIN ETTİN AMA DEVAM EDİYORSA SEN NAPARDIN KARDEŞİM YORUMLA ?? MİSAL VERİYORUM KİMSE ÜSTÜNE ALINMASIN :) Cevap Yaz 1 1 Yayından Kaldır
  • DELİ BOZKURT : Eline Beline Diline sahip olacaksın. Ne kadar doğru bir söz. Hem erkek hemde kadın için Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

MHP'den eski Sağlık Bakanı Osman Durmuş'un hayatını kaybettiği iddiasına yalanlama ABD'den tehdit gibi S-400 sözleri: Türkiye füzeleri test ederek çok şeyi feda etti Vakalardaki vahim artış sonrası Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, herkesin merak ettiği soruyu yanıtladı: İlave tedbirler gündemde değil Skandallarla gündemden düşmeyen Miley Cyrus: Bizi uzaylılar kovaladı Real Madrid, evinde Shakhtar Donetsk'e 3-2 mağlup oldu Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Azerbaycan'dan asker talebi gelirse Türkiye tereddüt etmez Giydiği çorap nedeniyle eleştirildikten sonra reklam teklifi bekleyen Seda Sayan'ın başına talih kuşu kondu Bilim insanlarından yeni araştırma! Koronavirüsün insanı nasıl hasta ettiği ortaya çıktı