Eşini Öldürdü, 3 Saat Sonra Yakalandı - Son Dakika

Eşini Öldürdü, 3 Saat Sonra Yakalandı

19.02.2012 09:16
Eşini Öldürdü, 3 Saat Sonra Yakalandı, System.String[]

Kayseri'de eşi 26 yaşındaki Nadiyne Yıldız'ı 10 yerinden bıçaklayarak öldürülen eşi 30 yaşındaki Adem Yıldız, 3 saat sonra yakalandı.

Yıldız'ın eşini kıskançlık nedeniyle çıkan tartışmada öldürdüğü öne sürüldü.

Olay, merkez Melikgazi İlçesi Hürriyet Mahallesi Cengiz Topel Caddesi Fatih Apartmanı'nın 3'üncü katında dün saat 19.00 sıralarında eydana geldi. Bir mobilya fabrikasında işçi olarak çalışan Adem Yıldız, daha önce de sürekli tartıştığı bir markette işçi olarak eşi Nadiyne Yıldız ile kıskançlık nedeniyle tartışmaya başladı. Tartışmanın kavgaya dönmesi üzerine Adem Yıldız, eşini sırt ve karnından 10 kez bıçakladı. Ağır yaralanan Nadiyne Yıldız, evden kaçmak isterken merdiven boşluğuna çıktığında yere yığıldı. Adem Yıldız, yerde yatan eşini tekmeledikten sonra kaçtı. Komşularının yerde kanlar içinde yatan genç kadın için ambulans çağırdı. Ağır yaralanan ve 112 ambulansı ile Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürülen Yıldız, doktorların müdahalesine rağmen kurtarılamadı.

Evden çıktıktan sonra 58 DP 554 plakalı otomobille kaçan Adem Yıldız için kent merkezi ve çıkışlarında önlem alındı. Cinayet şüphelisi Yıldız, yaklaşık 3 saat sonra Melikgazi İlçesi Hisarcık Mahallesi Erciyes Caddesi'nde yakalandı. Adem Yıldız, gözaltına alınırken, soruşturma başlattı. Çiftin 4 yaşında bir çocuklarının olduğu, çocuğun bir süreden bu yana Nadiyne Yıldız'ın Uşak'taki akrabalarının yanında olduğu belirtildi.

Eşini Öldürdü, 3 Saat Sonra Yakalandı
Eşini Öldürdü, 3 Saat Sonra Yakalandı
Eşini Öldürdü, 3 Saat Sonra Yakalandı
Eşini Öldürdü, 3 Saat Sonra Yakalandı
Eşini Öldürdü, 3 Saat Sonra Yakalandı

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Eşini Öldürdü, 3 Saat Sonra Yakalandı - Son Dakika


Son Dakika

Ermenistan'dan bir PKK taktiği daha! Sınır bölgesine Rus bayrakları diktiler Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanı: Vaka sayılarında ve hastane başvurularında 2 kat artış var Bilim insanları, kafatasında yeni bir organ bulduklarını açıkladı Prof. Dr. Naci Görür, İstanbul depreminde riskli bölgeleri açıkladı: Haliç'ten başlayıp Silivri'ye giden 10 km içindeki kuşak çürük Khabib Nurmagomedov, Mayweather dövüşmesi için teklif edilen 790 milyon lirayı reddetti Azerbaycan ordusu, Ermenistan işgalindeki Gubadlı'yı iki taraftan kuşattı! Bölge her an kontrol altına alınabilir İstanbul'da trafik denetimlerinde "uyuşturucu kiti" kullanılmaya başlandı Düğün konvoyu gibi süslenen 3 araçta 16 göçmen yakalandı