Son Dakika Haberleri: Bıçaklanarak Öldürülen Eski Bakan Ercan Vuralhan'ın Cenazesine Kimse Sahip Çıkmadı

Bıçaklanarak Öldürülen Eski Bakan Ercan Vuralhan'ın Cenazesine Kimse Sahip Çıkmadı

10 ay önce

Fatih Sirkeci'de alacaklısı tarafından bıçaklanarak öldürülen eski Milli Savunma Bakanı Ercan Vuralhan'ın cenazesine hiçbir yakınının sahip çıkmadığı belirtildi.

Fatih Sirkeci'de bıçaklanarak öldürülen Eski Milli Savunma Bakanı Ercan Vuralhan'ın cenazesi Adli Tıp Kurumu'ndan çıkarılarak Zincirlikuyu Mezarlığı Gasilhanesi'ne getirildi. Vuralhan'ın cenazesini almak için Adli Tıp Kurumu'na hiç bir yakınının gelmediği görüldü.

ESKİ MİLLİ SAVUNMA BAKANI DÜN BIÇAKLANARAK ÖLDÜRÜLDÜ

Milli Savunma eski Bakanı Ercan Vuralhan, Fatih Sirkeci'de bir kafeteryada dün öğle saatlerinde Yüksel K. isimli bir şahıs tarafından bıçaklanarak öldürülmüştü. Vuralhan'ın cenazesi otopsi yapılmak üzere Yenibosna'da bulunan Adli Tıp Kurumu'na getirilmişti.

OTOPSİNİN ARDINDAN CENAZEYİ ALMAYA KİMSE GELMEDİ

Yapılan incelemelerin ardından eski Bakan Vuralhan'ın cenazesi Adli Tıp Kurumu'ndan çıkarılarak Zincirlikuyu Mezarlığı Gasilhanesi'ne getirildi. Vuralhan'ın cenazesini almak için Adli Tıp Kurumu'na hiç bir yakının gelmemesi dikkat çekti.

YARIN ÖĞLEN DEFNEDİLECEK

Cenaze töreninin ise yarın öğle namazını müteakip Levent Camii'nde düzenleneceği öğrenildi.


YORUMLAR


Hakkında Soruşturma Başlatılan Müjdat Gezen: Kimin Kaçacağını Biliyorum Ama Söylemem Beşinci Gol Geldi! Trabzonspor, Medipol Başakşehir Karşısında

Megastar Tarkan, Eşinin Kıskançlık Krizlerine Daha Fazla Dayanamadı