Eski Bakan Ziya Selçuk'tan, istifa ettikten sonraki ilk paylaşım geldi: Yenilikle yeniden buluştum - Son Dakika

Eski Bakan Ziya Selçuk'tan, istifa ettikten sonraki ilk paylaşım geldi: Yenilikle yeniden buluştum

23.08.2021 11:22

Milli Eğitim eski bakanı Prof. Dr. Ziya Selçuk, istifa ettikten sonra ilk defa sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Selçuk, sürekli sorulan, "Ziya Hoca iyi mi?" sorusuna, "Çokça duyuyorum, çok da mutlu oluyorum. İyiyim çok şükür. Bitirilmemiş kitaplar, yarım kalan yazılar, gidilmemiş yollar, keşfedilmemiş şeyler, öğrenilecek, deneyimlenecek ve uygulanacak ne çok yenilikle yeniden buluştum" cevabını verdi.

10 Temmuz 2018'den beri Milli Eğitim Bakanı olarak görev yapan Ziya Selçuk istifa etmişti. Görevinden affını isteyen ve görevden af talebi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından kabul edilen Selçuk'un yerine Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Mahmut Özer atanmıştı.

Teknoloji Üssü Volt Teknoloji Kolejleri'ni Yerinde İnceledik - İZLE

"CÜMLENİN DEVAMINI BİRLİKTE GETİRECEĞİZ"

Ziya Selçuk, sosyal medya üzerinden gelen sorulara yanıt amacıyla bir paylaşım yaptı. Selçuk, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda, "Ziya Hoca iyi mi? Çokça duyuyorum, çok da mutlu oluyorum. İyiyim çok şükür. Bitirilmemiş kitaplar, yarım kalan yazılar, gidilmemiş yollar, keşfedilmemiş şeyler, öğrenilecek, deneyimlenecek ve uygulanacak ne çok yenilikle yeniden buluştum. Elimde kocaman bir noktalı virgül taşıyor gibiyim. Virgülden güçlü, noktadan zayıf bir yerde soluklanıyorum. Cümlenin devamını birlikte getireceğiz… Çünkü çocuklar hepimizin" ifadelerini kullandı.

Eski Bakan Ziya Selçuk, istifasından sonra ilk paylaşımını yaptı: Yenilikle yeniden buluştum
Servetinin yarısını kaybeden Zuckerberg, kriptodan umudunu kesti Servetinin yarısını kaybeden Zuckerberg, kriptodan umudunu kesti Son dakika... ABD'de Uvalde okul saldırısında ihmalkarlıkla suçlanan polis şefi istifa etti Son dakika... ABD'de Uvalde okul saldırısında ihmalkarlıkla suçlanan polis şefi istifa etti Antalyaspor, yeni sezonda giyeceği 'Manavgat' formasını tanıttı Antalyaspor, yeni sezonda giyeceği 'Manavgat' formasını tanıttı

Son Dakika Güncel Eski Bakan Ziya Selçuk'tan, istifa ettikten sonraki ilk paylaşım geldi: Yenilikle yeniden buluştum - Son Dakika


Advertisement