Eski Bakanlardan Külahlı'nın Vefatı - Son Dakika

Eski Bakanlardan Külahlı'nın Vefatı

27.12.2017 12:52
Eski Bakanlardan Külahlı'nın Vefatı, System.String[]

Eski Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Cemal Külahlı için TBMM'de cenaze töreni düzenlendi.

Eski Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Cemal Külahlı için TBMM'de cenaze töreni düzenlendi.

Törene, Külahlı'nın ailesi ve yakınları ile TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Meclis Başkanvekili Ahmet Aydın, eski TBMM Başkanları Bülent Arınç, Cemil Çiçek ve Köksal Toptan, Türk Parlamenterler Birliği Başkanı Nevzat Pakdil, eski Bakanlardan Esat Kıratlıoğlu, milletvekilleri ve bazı Meclis çalışanları katıldı.

Külahlı'nın cenazesi, Kocatepe Camisi'nde kılınacak namazın ardından, Gölbaşı Mezarlığı'nda toprağa verilecek.

Bursa'nın Orhaneli ilçesinde doğan Külahlı, İstanbul Teknik Üniversitesinde Elektrik Yüksek Mühendisi olarak mezun oldu. Külahlı, TBMM'de 13, 14, 15, 16 ve 20. Dönem Bursa Milletvekili olarak yer aldı, 43. Hükümet'te de Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı görevini üstlendi.

- Kaynak: AA

Son Dakika Politika Eski Bakanlardan Külahlı'nın Vefatı - Son Dakika


Son Dakika

Fransa Dışişleri: Dağlık Karabağ'ın bağımsızlığını tanımıyoruz Moderna ve Pfizer'in geliştirdiği aşıların yan etkileri belli oldu Türk gemisine yapılan hukuk dışı baskınla ilgili düğmeye basıldı! Savaş gemileri sahaya iniyor Merve Boluğur'dan cesur paylaşım! Derin bacak ve göğüs dekoltesi olay oldu Ermenistan ordusunun savaş durumundaki içler acısı hali görüntülere yansıdı Buket Aydın ve Emir Sarıgül bu kez kaçamadı! Aşıklar spor yaparken görüntülendi İBB Başkanı İmamoğlu kendisini yuhalayan taksicilerin üzerine yürüdü Sıla'ya hakaret ettiği için yargılanan Davut Güloğlu'nun aldığı ceza belli oldu