Eski bakanlardan Sadi Somuncuoğlu için Kocatepe Camisi'nde cenaze namazı kılındı - Son Dakika

Eski bakanlardan Sadi Somuncuoğlu için Kocatepe Camisi'nde cenaze namazı kılındı

01.03.2022 14:35

Ankara Büyükşehir Belediyesi (ABB) Başkanı Mansur Yavaş'ın gelişi BBP Genel Başkanı Mustafa Destici'nin gelişi Cenaze namazının kılınması ve hellallik istenmesi ANKARA - Tedavi gördüğü hastanede 82 yaşında vefat eden eski bakanlardan Sadi Somuncuoğlu için Kocatepe Camisi'nde cenaze namazı kılındı.

Ankara Büyükşehir Belediyesi (ABB) Başkanı Mansur Yavaş'ın gelişi

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici'nin gelişi

Cenaze namazının kılınması ve hellallik istenmesi ANKARA - Tedavi gördüğü hastanede 82 yaşında vefat eden eski bakanlardan Sadi Somuncuoğlu için Kocatepe Camisi'nde cenaze namazı kılındı.

YORUMLAR
500
Destici: Yaptıklarının bedelini en ağır biçimde ödeyecekler Destici: Yaptıklarının bedelini en ağır biçimde ödeyecekler İzmir'de boşanma aşamasındaki eşi tarafından öldürülen kadın son yolculuğuna uğurlandı İzmir'de boşanma aşamasındaki eşi tarafından öldürülen kadın son yolculuğuna uğurlandı Eşinin öldürdüğü Ezgi, evlilik yıl dönümünde toprağa verilecek (2) Eşinin öldürdüğü Ezgi, evlilik yıl dönümünde toprağa verilecek (2)
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Eski bakanlardan Sadi Somuncuoğlu için Kocatepe Camisi'nde cenaze namazı kılındı - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement