Oy Kullanırken Bekletilen Tansu Çiller ile Sandık Görevlileri Arasında Dikkat Çeken Diyalog - Son Dakika

Oy Kullanırken Bekletilen Tansu Çiller ile Sandık Görevlileri Arasında Dikkat Çeken Diyalog

31.03.2019 12:36

Eski Başbakan Tansu Çiller, yerel seçimler için oyunu Sarıyer Yeniköy İlkokulu'nda kullandı. Çiller, oy kullanırken sırada bekletildiği için özür dileyen görevlilere, "Milleti beklemek benim için şereftir. Aksini yapıp öncelik tanısaydınız kabul etmezdim" dedi.

Eski Başbakan Tansu Çiller, yerel seçimler için oyunu Sarıyer Yeniköy İlkokulu'nda kullandı. Çiller, "İnşallah sandığa milletimiz dolacaktır" dedi. Türkiye Mahalli İdareler Genel Seçimleri için sandık başına gitti. Eski Başbakan Tansu Çiller de yerel seçimler için oyunu Sarıyer Yeniköy İlkokulu'nda kullandı.

FOTOĞRAF ÇEKTİRMEK İSTEYENLERİ KIRMADI

Saat 11.30'da okula eşi Özer Uçuran Çiller ile beraber gelen Tansu Çiller oyunu 2343 numaralı seçim sandığında kullandı. Sıraya girerek oy pusulasını almayı bekleyen Çiller bu sırada kendisiyle hatıra fotoğrafı çektirmek isteyenleri kırmadı. Bir süre de sandık görevlileri ile sohbet eden Tansu Çiller, daha sonra oy pusulalarını ve mührü alarak paravanın arkasında oyunu kullandı.

"UMUYORUM Kİ HER ŞEY GÜZEL OLACAK ÜLKEMİZ İÇİN"

"Hayırlı olsun" diyerek oyunu sandığa atan Çiller, "Bugün çok güzel bir gün. İnşallah sandığa milletimiz dolacaktır. Umuyorum ki her şey güzel olacak ülkemiz için. Hayırlı olsun" dedi.

"MİLLETİ BEKLEMEK BENİM İÇİN ŞEREFTİR"

Eski Başbakan Çiller, sırada bekletildiği için özür dileyen görevlilere, "Milleti beklemek benim için şereftir. Aksini yapıp öncelik tanısaydınız kabul etmezdim, çok teşekkür ediyorum" şeklinde cevap verdi.

Oy Kullanırken Bekletilen Tansu Çiller ile Sandık Görevlileri Arasında Dikkat Çeken Diyalog

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Oy Kullanırken Bekletilen Tansu Çiller ile Sandık Görevlileri Arasında Dikkat Çeken Diyalog - Son Dakika


Son Dakika

Eşinin doğum yaptığını öğrenen Hoffenheim'lı Grillitsch, maçı bırakıp hastaneye gitti Lezbiyen eşi ve onun sevgilisi tarafından kiralık katil tutularak vurulan koca, hayatını kaybetti Hayat Bilgisi dizisinin 'Barbi'si İpek Erdem'i görenler tanıyamıyor! Yeni imajıyla ağızları açık bıraktı Zeynep Sever Demirel, Volkan Demirel'le tanışma hikayesini anlattı: Futbolcu denince istemedim Ronaldo'nun sevgilisi yaşadıkları tutkulu aşkı anlattı: Cristiano tam bir bomba Putin de Türkiye'nin kararlılığını anladı! Karabağ sözleri dengeleri değiştirecek cinsten Şehit Esma Çevik'in babaevine asılan bayrağa saldıran kadın kameralara yakalandı Yolcu otobüsünde 17 yaşındaki genç kızı izleyerek mastürbasyon yapan muavin tutuklandı