Eski BDP'li Vekil Gözaltında - Son Dakika

Eski BDP'li Vekil Gözaltında

13.01.2012 10:18
Eski BDP'li Vekil Gözaltında, System.String[]

KCK operasyonu kapsamında eski DEHAP Genel Başkanı Bakırhan ve BDP eski Van Milletvekili Kurtulan gözaltına alındı.

KCK operasyonu kapsamında eski DEHAP Genel Başkanı Tuncer Bakırhan ve BDP eski Van Milletvekili Fatma Kurtulan gözaltına alındı.

Alınan bilgiye göre, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen KCK operasyonu kapsamında Ankara'da çeşitli adreslerde aramalar yapıldı. KESK Genel Merkezi'nin yanında eski DEHAP Genel Başkanı Bakırhan ve BDP eski Milletvekili Fatma Kurtulan'ın evinde de arama yapıldığı bildirilirken, Bakırhan ve Kurtulan'ın gözaltına alındığı öğrenildi. Operasyon kapsamında Ankara'daki aramalar sürüyor.

ANKARA

Eski BDP'li Vekil Gözaltında

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Eski BDP'li Vekil Gözaltında - Son Dakika


Son Dakika

Memurun fazla mesai ücretine zam! İşte önümüzdeki yıl saat başı verilecek ücret Azeri spiker, Zengilan kentinin işgalden kurtarılması haberini ağlayarak sundu Bakan Selçuk, "Maske kalksın" mesajlarına tepki gösterdi: Bu artık bir rica değil Hemen hemen hepimizde var! Telefon israfı milli serveti eritiyor "Azeri askerleri öldürdük" haberini Serdar Ortaç fotoğrafıyla servis ettiler Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal'ın ilk bebekleri dünyaya geldi ABD seçimleri öncesi Trump'ın avukatının otel odasında çekilen görüntüleri deprem etkisi yarattı Tuba Ünsal'ın ekonomik alışverişi! Çocuklarına 10 TL'den tişört, 80 TL'den ayakkabı aldı