Eski Beşiktaşlı Boateng, İtalya Serie B ekibi Monza'ya transfer oldu - Son Dakika

Eski Beşiktaşlı Boateng, İtalya Serie B ekibi Monza'ya transfer oldu

28.09.2020 21:05

Beşiktaş'ta geçtiğimiz sezon kiralık olarak forma giyen Ganalı futbolcu Kevin Prince Boateng, İtalya Serie B'de mücadele eden AC Monza ile 1+1 yıllık sözleşme imzaladı.

Geçtiğimiz sezon Beşiktaş'ta kiralık olarak forma giyen Kevin Prince Boateng'in yeni adresi İtalya Serie B oldu. Ganalı oyuncu, yeni sezonda AC Monza takımınında futbol kariyerine devam edecek.

Önceki gün sağlık kontrollerinden geçen Boateng, bir soruna rastlanmamasının ardından 1+1 yıllık sözleşmeye imza attı.

Eski Beşiktaşlı Boateng, İtalya Serie B ekibi Monza'ya transfer oldu

ESKİ BAŞBAKANIN TAKIMINDA OYNAYACAK

Beşiktaş'tan ayrıldıktan sonra Fiorentina'ya geri dönen Boateng, şimdi de Milan'ın eski başkanı, İtalya eski Başbakanı Berlusconi'nin takımında yer alacak.

Eski Beşiktaşlı Boateng, İtalya Serie B ekibi Monza'ya transfer oldu

Son Dakika Spor Eski Beşiktaşlı Boateng, İtalya Serie B ekibi Monza'ya transfer oldu - Son Dakika Spor

YORUMLAR (1)

Son Dakika

Brezilya Aile Bakanı, eski Başakşehirli Robinho'ya patladı: İstismarcı adam derhal hapse girmeli ABD seçimleri öncesi Trump'ın avukatının otel odasında çekilen görüntüleri deprem etkisi yarattı Paşinyan "Karabağ olmazsa biteriz, silahlanın" çağrısı yapmıştı! Azerbaycan, Karabağ'ın kalbine giden kenti kuşattı Milyonlarca vatandaşa dev destek geliyor! İşte 2021 bütçesinin detayları Para karşılığı birlikte olmak için anlaştığı kadın ve çetesi, inşaat işçisine kabus yaşattı Kazada yaralanan kuryeye yardım etmek yerine aracının paspasını temizledi Yargıtay, göz hakkı diye bir bahçeden karpuz koparan baba ve oğlun hırsızlık yaptığına hükmetti ABD eski Başkanı Obama, megafonla oy isteyerek Biden'a destek oldu