Eski CEO Carlos Ghosn'un düğün masrafları nedeniyle Renault merkezinde arama - Son Dakika

Eski CEO Carlos Ghosn'un düğün masrafları nedeniyle Renault merkezinde arama

03.07.2019 17:08
Eski CEO Carlos Ghosn'un düğün masrafları nedeniyle Renault merkezinde arama, System.String[]

Fransa'nın en büyük otomobil üreticilerinden Renault'nun başkent Paris yakınlarındaki merkez binasında polis arama gerçekleştirdi. Adli kaynaklar aramanın nedeninin otomotiv devinin eski tepe yöneticisi Carlos Ghosn ve eşi hakkında yürütülen Versailles soruşturması kapsamında olduğunu dile getirdi.

Fransa'nın en büyük otomobil üreticilerinden Renault'nun başkent Paris yakınlarındaki merkez binasında arama yapıldı.

Adli kaynaklar, aramanın nedeninin otomotiv devinin eski tepe yöneticisi Carlos Ghosn ve eşi hakkında yürütülen Versailles soruşturması kapsamında olduğunu dile getirdi. Ghosn ve eşi Carole 2016'da Versailles Sarayı'nda dev bir törenle evlenmişti.

Eski CEO Carlos Ghosn'un düğün masrafları nedeniyle Renault merkezinde arama

Kaynak: Euronews.com

Son Dakika Dünya Eski CEO Carlos Ghosn'un düğün masrafları nedeniyle Renault merkezinde arama - Son Dakika Dünya


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! Mutasyonlu koronavirüs görülen Brezilya ile uçuşlar geçici olarak durduruldu Hastalığı yüzünden zor günler geçiren Neslihan Atagül'ün son hali hayranlarını üzdü Twitter, Trump'ın fotoğrafını paylaşıp intikam çağrısı yapan Hamaney'in hesabını askıya aldı Kurtlar Vadisi dizisinin yıldızı Ramo'nun kadrosuna dahil oldu ABD siber dolandırıcılık skandalıyla sarsıldı! Yatak odasını röntgenlediği müşterilerin cinsel içerikli videolarını kaydetti Doğal Hayatı Koruma Vakfı'ndan Türkiye'ye kuraklık için seferberlik çağrısı: 10 şehir risk altında Tokat'ta 10 kişide koronavirüsün mutasyona uğramış hali görüldü Bu halinden eser kalmadı! Survivor'ın asi kızı Sabriye değişimiyle şaşırttı